аромат Жука• 19 декабря 2025

Як Ви змиряєтесь з тим, що Ваш чоловік вже не буде нормально заробляти?

Ви поженилися молодими нищебродами, обидва розумні, освічені, перспективні. Але по факту за все сімейне життя чоловік в кар´єрі і зарплаті так і не виріс. Щось намагався змінити, але не зміг. Так, не вистачало знань, вмінь, англійської, впевненості в собі. Змирився, в 50+ повернувся на тепле місце з зарплатнею нижче середньої і розслабився.
А Ви заробляєте за двох ) Але коли якісь проблеми з грошима виникають, максимум, чим може допомогти чоловік - дістати з кишені кредитку монобанку 🫠
Ясно, що я вже давно так живу, звикла покладатися на себе. Чоловік близька людина, забезпечує тил. Але іноді мені стає так досадно, що по суті я забезпечую себе, 2х дітей (ну ті скоро вже зовсім дорослі будуть) і ще супруга, зарплата якого не покриває навіть його потреби.
Перемелица• 19 декабря 2025
У меня такой же , но молодой, я бы сказала на пике карьеры…
Я вижу его потенциал, связи, но он сделал выбор в пользу стабильности,спокойствия и свободного графика , конечно со средней зарплатой…
Сначала как то его стимулировала, подбадривала, а потом просто поняла, что это его выбор и не у всех мужья миллионеры, но у нас прекрасные отношения, дома идиллия
автор аромат Жука • 19 декабря 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Хоч бронь є?
Він офіційно непридатний
Тримаю свічку• 19 декабря 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
а я 70 і ще близько 15-ти дохід є.

ну так і що це міняє? хочу почути.
Что он удачно вышел замуж
Закуйовджена життям• 19 декабря 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Расскажите про маму
Долгая история. Постараюсь коротко. Она из глухого маленького села, жила без удобств, папа умер рано, пил, бил, все как в лучших семьях, поэтому пришлось рано повзрослеть, заботиться о сестре (для которой она потом стала виновником всех бед) и помогать маме. 3 года пыталась поступать в мед, не смогла без связей, уехала туда, куда смогла поступить. Встретила папу, женились, 4 года жили с его родителями, где ьабушка их с грудным ребенкой выгоняла на улицу, потому что он ночью плакал. потом мама получила кооперативную квартиру и они выплачивали вместе ипотеку. (Позже все их братья и сестры будут рассказывать, что кв им купили родители). Жили хооошо ло моих 6 лет и потом наступила ж... папа начал изменять, постоянные скандалы, постоянное безденежье. Мама захотела уйти, бабушка ей сказала ’выплатишь сыну половину кв и разведетесь’. Понятно денег таких не было. Папа зарабатывал неплохо, но все спускал на любовниц, которые звонили домой, рассказывали мне как бы я счастливо с ними жила.. они ходили в сапогах за 100 дол (представляете, какие это деньги в 90е были) а я в порванных. Брат был сложными подростком, выносил мозг ежедневно, постоянное безденежье подтолкнуло маму работать на рынке, где она работала и в мороз, и в жару, и на ночном рынке (2р в неделю) тоже. Мы росли, потребности тоже. И желания папиных любовниц тоже. Брат учился, его выгоняли, мама договаивалась, его снова выгоняли и по кругу. Выгнали с концами, поступил в другое место. Там та же история. Я поступила. Папа сказал ’когда вы поступали, думали, чем будете платить?’, но мама тянула кау могла и доучила меня. Жили так, что выбирали еду я на пары или покупаем хлеб. Одежда в секонде на оценке была для меня мечтой. Это было очень дорого. Потом я начала чуть подработать и стало легче. У мамы насобирались долги. Большие. Поэтому, когда я доучилась она уехала и еще много лет работала сиделкой. Выплатила долги, параллельно бабушка ей ирепала нервы, потому что она же уже должна. Бросить свою жизнь, работу и переехать к ней в село по ее мнению мама была обязана. Тем временем папа продолжал делать ремонт своей любовнице, обустраивать ее жилье (они кстати не вместе уже, а он до сих пор живет в ободранной квартире). Параллельно брат расстался с девушкой и не нашел ничего лучше, чем наркотики и все на глазах у мамы. Коротко, инфаркт она перенесла на ногах и узнала о нем уже спустя время..
Это я все сумбурно, коротко написала, потому что невозможно весь этот треш, происходящий всю дизнь описать в одном сообщении. Вечные скандалы, как папа маме ногу поломал, как за ее спиной бросал на рынке любовнице шоколадки, как мы заставили его любовниц с ним на работе.
Короче, я знаю, что ора справилась бы и без него и возможно намного лучше, и мужчина был, который ей предлагал забрать ее с нами к себе.. почему она сделала такой выбор для меня загадка. Наверное из-за страха, что не понятен. Но она и так тянула все сама всю жизнь. У автора муж хоть в семье. А мой папа нигде. Сам по себе.
Тримаю свічку• 19 декабря 2025
Ответ дляаромат Жука
Десь 10 тисяч на руки
Не бросайте его!
Да_Я_ТакаЯ_• 19 декабря 2025
Переделайте кому побуту більшу частину. В чому проблема якщо це влаштовує +- і не зміниться вже
В шоколаде• 19 декабря 2025
Ответ дляНе гоню
А до чого тут чоловік авторки ?
та хз. я решила что разведка боем проведена и за автора тут уже пишут, бо автор стесняецо
автор аромат Жука • 19 декабря 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Яка жесть...
lilul990• 19 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Цікаво чому?
Також до такої думки недавно прийшла.
В той час коли жінки навпаки себе зміняють на коня зі сталевими....
Недавно з подругами зустрічалися і цю тему обговорювали. Цікавий мозговий штурм відбувся.
Цікаво було б почути думки тутешніх порадниць
Тому що чоловіків повсюдно виховують переважно жінки - вдома, в дит садку, в школі. Жіноче виховання чоловіків - причина цих тенденцій. Жінки їх виховують під себе а потім дивуються.

Моя знайома вихователька в дит садку жаліється на хлопців бо вони бач більш непосидючі, рухливі, не тримаються купи, їх важче організувати. От дівчатка - інша справа - слухняні, покірні, танцюють коли скажуть. Така природа жінок

Чоловікам, хлопцям, дітям треба більше руху, більше простору, чоловіче виховання а їх з дитинства нагибають жінки і прогибають під себе. То й не дивно шо вони шукають собі мамку бо з дитинства за них все рішають жінки
Закуйовджена життям• 19 декабря 2025
Ответ дляаромат Жука
Яка жесть...
Як ви точно одним словом це описали. Але зараз в неї все добре ) навчилась жити своє життя в своє задоволення.
Привіт з ботойбіччя• 19 декабря 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну, у него 40+17+6
У Вас 70+15
Отлично. Смысл нытья?
а де я нила?
Аліса-90ae• 19 декабря 2025
Тобто жінка не має утримувати родину?не має сплачувати за навчання своїх дітей ?бо вона дівчинка?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 декабря 2025
Ответ дляЗлюка бобер
На пенсії набагато менше потреб. І тому то зовсім інша історія.
На пенсії мої батьки, наприклад, витрачають досить велику частку пенсії на лікарів та ліки. А також нікуди не діваються витрати на їжу, житло, одяг, на тваринок (якщо вони є). Тому не менше витрачається, а просто перерозподіляються витрати на інші сфери
Ластоноша• 19 декабря 2025
Автор, не совсем поняла....какой тыл обеспечивает муж.....
И_В_офигительных_штанах• 19 декабря 2025
Ответ дляаромат Жука
Десь 10 тисяч на руки
Кем работает?
автор аромат Жука • 19 декабря 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Кем работает?
Викладач виша
Ответ дляаромат Жука
Викладач виша
Та ладно, он на пол ставки работает?
автор аромат Жука • 19 декабря 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Та ладно, он на пол ставки работает?
Цього року на три чверті десь. Ви реально думаєте, що на руки повна ставка 20 тисяч? Я Вас розчарую
я Кукарача• 19 декабря 2025
Ответ дляаромат Жука
Чоловік робить, що я попрошу. Але готую зазвичай я, я це роблю швидко і мене це не напрягає. Взагалі домашня робота мене не напрягає, діти і чоловік мені допомагають. Але чоловік по своїй суті не вирішувач питань. Попрошу - зробить. Але в своєму темпі і не швидко.
Я набагато швидша за нього, моторна і більшість справ я роблю сама між ділом.
у верблюда два горба,жизнь борьба.
Мне пришлось вторую попытку делать в выборе мужа
я Кукарача• 19 декабря 2025
Ответ дляlilul990

сказала варшавянка, которая обо-ла украинские города
lilul990• 19 декабря 2025
Ответ дляя Кукарача
З головою подружіться
Ответ дляаромат Жука
Он же там, наверное, всю жизнь работает? У таких зп норм должны быть же, этот принцип как в школах, модой спец.на минимален, а старожилы хорошо получают из-за выслуг всяких
YanaVkiev• 19 декабря 2025
Не змиряюсь, бо чоловік заробляє більше. Не набагато , але більше. Чесно - в свій час дуже його стимулювала до цього, бо на початку відносин у мене був більше дохід
автор аромат Жука • 19 декабря 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Це з вислугою літ. На жаль, робота в сфері вищої освіти дуже погано оплачується. Що говорити про те, що людина, отримуючи науковий ступень, прибавку до зарплати отримує смішну.
Ну що ви, мамо!• 19 декабря 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ох і мудак ваш батько.
Сподіваюсь ви з ним не спілкуєтесь.
І він згниє свої останні роки сам.
У мене був такий дідусь. Але в нього не коханки, а алкоголь
Закуйовджена життям• 19 декабря 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ох і мудак ваш батько.
Сподіваюсь ви з ним не спілкуєтесь.
І він згниє свої останні роки сам.
Інколи спілкуємось, коли бачимось. Я давно відпустила цю ситуації. Та не хочу нікого засуджувати. Він може не привітати з днем народження мене чи мою дитину. Навіть брата свого, він егоїст, навіть мама його йому не дуже то потрібна.
Але, маючи свою дитину, я можу подивитись на цк під іншим кутом. В цьому провина не тільки його. В 6 місяців його віддали до садочка цілодобового і забирали тільки на вихідні. Для бабусі завжди був только його молодший брат. Улюблений синок. А цей наче приблулився. Любові він точго не знав. Брат був увесь в брендах в ті роки ( в 85му він був у 9 класі ще) і носив адідас та брендові джинси. Уявіть,як тоді це все було важко дістати і скільки воно коштувало. Тато працював, віддавав своїй мамі всі гроші. За них вона вдягали молодшого сина, кормила його ковбаскою за зачиненими дверима і не давала навіть дідусю її. А в тата був один светр з діркою, в якому він ходив з мамою на побачення. Він виріс, яким виріс. Хтось з сильнішим характером це перехворіє та побудує здорові стосунки, а хтось стане ось таким егоїстом, як він... ну і мама ніколи не мала нормальної сім´ї, тому теж ре знала, як воно може бути, бо виросла в треші. Все просто склалося, як склалося.
Подвійна веселка• 19 декабря 2025
Ответ дляБолтушка Му
Ну в 65 да, это уже не мужчина, а воспоминания о прошлом. А в 40, в 50 как с таким в постель ложиться, если ты не лесбиянка?
Ну так чоловік може бути в ліжку вогонь, а заробляти не вміє. Ви думаєте це якось взаємов´язано? А може бути навпаки: мільйонер імпотент
Болтушка Му• 19 декабря 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Конечно. Женщину, нормальную женщину, привлекает маскулинность. А не нытик с кредитной от Монобанка.
Подвійна веселка• 19 декабря 2025
Ответ дляБолтушка Му
Тобто ви не вірите, що бувають маскулінні чоловіки з гарним доходом, які кінчають за 3 минути? Але ж жінку він все одно має приваблювати. Так по вашому?
Болтушка Му• 19 декабря 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Такое впечатление что вам просто не повезло