Сьогодні день святого Миколая.
І якби мені дали мапу,
я б показала йому дорогу
до тих, хто сьогодні хворіє.
Бо саме там
він потрібен найбільше.
Я не чарівниця і не свята,
але дуже хочу помолитися за вас.
Якщо вам зараз нелегко
і ви цього хочете,
напишіть своє ім’я.
Сьогодні я помолюся за вас
святому Миколаю 🤍
І якби мені дали мапу,
я б показала йому дорогу
до тих, хто сьогодні хворіє.
Бо саме там
він потрібен найбільше.
Я не чарівниця і не свята,
але дуже хочу помолитися за вас.
Якщо вам зараз нелегко
і ви цього хочете,
напишіть своє ім’я.
Сьогодні я помолюся за вас
святому Миколаю 🤍
Добро с Кулаками• 1 час назад
Ответ дляMolly-fde0
Смотрю я на ответы и понимаю что жить в этой стране не хочу. Нет хуже и злее собак чем наши люди
Нє магу панять пачєму українци нє любят масковскіє цєркві і кацапав
Млинець Мій• 1 час назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Сьогодні свято лише у філії фсб на чолі з полковником кирилом які під виглядом набожних людей вбивають наших людей
Бред не пишите) я к фсб никакого отношения не имею, в Киеве живу и к моим детям приходил сегодня св.Николай и к детям из моего окружения также. Если честно, даже не знаю тех кто б праздновал 6 декабря этот праздник) в школах/садиках только - по прянику раздали и норм, но детьми это воспринимается «переодетый актер что-то принес», именно св. Николая и подарков от него под подушку ждут 19 декабря.
Файно Замало• 1 час назад
Ответ дляБабка-ежика
Ну то до чого тут Миколай?
РПЦ спонсор війни. Підтримує вбивства українців.
Тобто! Робить все, щоб стало ще важче.
А РПЦ до чого?
Людина може сама обрати, за яким календарем святкувати свята. 19 Миколай у тих, хто живе за старим календарем. Усього-то.
Церква - це місце зустрічі людей однієї віри, однакових поглядів. А туди, куди ходите ви, то храм. І людині не обов´язково ходити до храму, щоб вірити у Бога.
Я відзначаю 6.12.
Партизанка• 1 час назад
Ответ дляДобро с Кулаками
А у вас зразу там громадянство змінилось чи традиції?
Нет, как раз традиции я не меняла, как ходила на службу в церковь в этот день, так и хожу.
Добро с Кулаками• 1 час назад
Ответ дляПартизанка
як ходили в мпшній так і ходите
Библиотекарь• 1 час назад
Ответ дляБогЛюбитьТебе
Новий рік країна про яку ви пишете теж відмічає. То ж тепер не відмічайте Новий рік бо це ж тепер погано.
І молитися за людей теж погано. Якщо вас ця тема так б´є помолюсь за людей завтра. Вам від цього легше буде?
От уявіть у вас дитина хвора. Лікарі кажуть вже нічого не зробити, допоможе тільки молитва і ви будете чекати іншого дня через свої упередження що десь в цей день ще моляться?
Вы можете изцелять молитвой? Иначе это просто тупой пример.
Добро с Кулаками• 1 час назад
Ответ дляПартизанка
Слухаєте служіння сербською?
Партизанка• 1 час назад
Ответ дляДобро с Кулаками
Слухаєте служіння сербською?
Да, язык очень похож, всё понятно.
Міряю від одиниці• 1 час назад
Ми святкуємо сьогодні. Різдво будемо святкувати 7 січня. Я так робила все життя, змінювати не планую.
Добро с Кулаками• 1 час назад
Ответ дляПартизанка
Да, язык очень похож, всё понятно.
Та ви що, прям і на служінні вже були?
Партизанка• 1 час назад
Ответ дляДобро с Кулаками
Та ви що, прям і на служінні вже були?
Да, и не один раз, тут люди очень верующие, каждое воскресенье ходят в церковь.
Добро с Кулаками• 1 час назад
Ответ дляПартизанка
Можна фото вашої церкви?
Пэрисхилтонша• 59 минут назад
Ответ дляБогЛюбитьТебе
Судячи з тої агресії яка є в їхній душі, здається Святий Миколай багато років не заходив до їхньої хати і душі тим паче
Ви в церкву ходите?
По вашим відповідям- ні.
Тро Нью-Йорку• 48 минут назад
Ответ дляMolly-fde0
Чемодан-вокзал- и вслід за руцкім кораблем!
Млинець Мій• 45 минут назад
Ответ дляМіряю від одиниці
Партизанка• 36 минут назад
Ответ дляДобро с Кулаками
Можна фото вашої церкви?
Честно, хотела скинуть Вам фото, и даже не сразу сообразила, почему его нет, потом поняла, тут вокруг церквей кладбища, и это не совсем то, что хотелось бы фоткать... Но если Вам очень надо, в воскресенье сфоткаю и сброшу Вам сюда.
Вот Вам сегодняшняя красота по дороге в церковь)