Дружная семейка• 30 августа 2020

А ваши детям нравится жить в общагах?

Твердая валюта• 30 августа 2020
Думаю маленьким не так важно. Детям постарше вряд ли сильно нравится, но выбора у них нет

Не за Будка• 30 августа 2020
Діти в мене ще школярі, але мої 5 років в гуртожитку самі прекрасні в моєму житті, ностальгія і досі, хоча мені вже 40
Рыжая бестия• 30 августа 2020
а что взрослые сами от этого прям тащятся
Не за Будка• 30 августа 2020
Я мпю на увазі студентський гуртожиток)
Языката Хвеська• 30 августа 2020
Это необходимость. Кому это может нравиться...
Хранительница чешки• 30 августа 2020
сыну снимали квартиру два года, потом сам захотел в общагу. там веселее, живет с девочками какими то, разнообразие
Советничаю тут• 30 августа 2020
Ответ дляТвердая валюта
Мне было лет 5, когда жили в общаге. На всю жизнь запомнила раковину на кухне, кишащую тараканами и туалет в лучших традициях ссср. Жуть жутчайшая.
Малинка• 30 августа 2020
студенческая жизнь считается
даааа, очень нравилось
Подскажите плиз• 30 августа 2020
Я училась в универе была городская и всегда завидовала, кто в общежитиях, зависала у них до поздна. Было хорошее веселое время.

На границе• 30 августа 2020
Жила в общаге год
Было классно
ЛолитаНеРазлита• 30 августа 2020
У нас сусіди виїхали з гуртожитку - їх донька ще 2роки просила повернутися назад
ЛолитаНеРазлита• 30 августа 2020
Ответ дляСоветничаю тут
Не гоніть - тоді таргани були скрізь, а зараз і в гуртожитку немає.
ЛолитаНеРазлита• 30 августа 2020
Ответ дляРыжая бестия
Мені подобається
Рыжая бестия• 30 августа 2020
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Мені подобається
потому что вы другое жилье за такую цену не найдете, оно и понятно
ТыЧиНеТЫ• 30 августа 2020
Жила в гуртожитку студ. як була студенткою фу фу фу самі бридкі роки життя. Воду на вихідні виключали можна уявити, що робилося в туалеті. Завжди вонь, щурі бігали в підвалі там де ми їжу готували. Брудні раковини, очереді в душ по 2 години, а потім все забивалося і стоїш по коліна в чиїсь воді фу фу фу. Буває як присниться аж мокра прокидаюся від страху.
Написала про гуртожиток нубіп.
Малинка• 30 августа 2020
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Написала про гуртожиток нубіп.
это далеко не везде так
ТыЧиНеТЫ• 30 августа 2020
Ответ дляМалинка
это далеко не везде так
Може і не так скрізь, але у мене такий був. І сама не розумію чому ніхто не скаржився на такі умови. Як скоти там жили і ніхто нічого не казав і не робив. Щоб мене зараз в такі умови чи мою дитину поселили я б до самого президента писала.
руки_Крюги• 30 августа 2020
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Вы явно не в теме. Их там столько,сколько и было раньше