ПП-шница• 01 сентября 2020
Все школы теперь украиноязычные
Вы поддерживаете это решение президента?
Зачем это было делать ?почему не спросили народ?почему не было референдума?почему кучка националистов имеет право это решать?
Ответ дляОсмоловская
тоесть вы вечно пытаетесь задавить своим авторитетом оппонентов,но по факту чем россиянин от русского отличается не знаете..это так мило
Росіянин громадянин Росії.
«Русский» національність, до речі, як українською? Руський?
І до чого тут це? Що ви не за Росію топите, а за «русских»?
Аякже, повірили брехати не соромно?
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Росіянин громадянин Росії.
Аякже, повірили брехати не соромно?
о боже,думала у вс просто каша в голове,а там похрж кисель
ну хоть погуглили и то хлеб,возможно теперь перестанете русских живущих в укрине россиянами называть
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Так і скажіть, конкретно.
Чия прихильниця?
Вам нужно указать? Сами ещё не определились с выбором господина
.
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Росіяни в Україні
То як тепер вас називати?
тоесть погуглили,но так и не поняли,ну что ж,бывает
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Може ви знаєте як в Україні потрібно називати росіян, якщо слово «росіяни» вживати не можна? Ви не лайкали за той дивний допис?
у вас за русский язык топят и хотят что бы школы русскоязычные оставили в украине ,россияне,серьезно?
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Дітям дають можливість навчатись державною мовою.
Це чудова можливість.
Гарантувати вивчення інших «рідних» мов, Україна не зобов’язана.
Тому, є така можливість?
Подякуйте.
Нема? Мовчки прийміть і нема чого тут знову конфлікти влаштовувати.
Одні он вже наобурювались, запрсили «захисничків», сьомий рік збутись не можуть.
Це чудова можливість.
Тому, є така можливість?
Подякуйте.
Несусветная охинея
. Русскоязычных большинство и они хотят иметь выбор, на каком языке обучать детей. А вот вы сидите ’ мовчки’ и не устраивайте конфликты на юго-востоке страны. Командуйте на ЗУ. Какое вам дело, что происходит в Одессе, Харькове и т.д.? Наведите порядок у себя. А то целые школы ЗУ учатся на польском языке, на венгерском языке за бюджетные деньги и все нормально, а вы свой нос суете к нам. Это так странно
Ответ дляОсмоловская
Ви так і на відповіли, як вас називати українською?
Помилились, варто було визнати помилку, а не викручуватись, це виглядає смішно.
А якби вивчали українську у школі.
Таких безглуздих казусів з вами б не відбувалось.
А якби вивчали українську у школі.
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
А якби вивчали українську у школі.
вы не видите мой ник и поэтому спрашиваете как меня называть? или вам моя национальность нужна? если так то я русская
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
А якби вивчали українську у школі.
и украинский я никак бы не изучала,я переехала в укрину в 90году выйдя замуж
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Рассказываю...россияне- это люди, имеющие гражданство РФ (не зависимо от их этнической принадлежности). А украинцы, которые говорят на русском языке- это украинцы, которые говорят на русском языке. Все просто! А ещё есть украинцы, которые говорят на венгерском и они спят и видят, как их вместе с их хатынками забрала Венгрия
. Но это тоже украинцы
Кусачая Я• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
Несусветная охинея
Что не так?
’Із 1 вересня 2020 року усі школи в Україні, де навчання досі велося російською мовою, мають перейти на навчання державною мовою. У 2023 році це мають зробити школи, де навчання ведеться мовами Європейського союзу – у Львові це польськомовні школи’
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
А вам соромно зізнатись?
Просто незрозуміло.
І не за путіна і не за опзж, а риторика 1 в 1 як у них.
Просто незрозуміло.
В чем вам ’ зізнатись’?
. Я же сказала, что я самодостаточна и мне не нужен господин. Я никому не поклоняюсь, ж..пы не вылизываю. Я имею свое мнение и я не хожу дружненько с овечками в стаде
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
. Но это тоже украинцы
ну вообще еще есть русские украинцы,которые здесь испокон веков живут.но у вихолы даже армянин с гражданством украины похож только украинец
Кусачая Я• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
Несусветная охинея
К тому же:
Загалом в Україні працює ШІСТЬ шкіл з польською мовою навчання. Крім Львова, вони є в Городку Хмельницької області, селах Лановичі, Стрілецьке та у Мостиськах Львівської області. Ще у п’яти школах – в Шепетівці, Івано-Франківську, Кам’янці-Подільському, Житомирі та Довбиші є класи з польською мовою навчання.
За словами Об’єднання польських вчителів, в Україні працює також понад 60 шкіл, у яких польську мову вивчають як ІНОЗЕМНУ’
Целые школы на польском! Аж 6 на всю Украину!
И ни Таня, ни Вася, ни Петя которым не хватает мест не жалуются
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ дляОсмоловская
Это очень сложно. Вихола и так запуталась в этих русских, русскоязычных, россиянах
. А все почему? Потому что в чужой монастырь не нужно ходить со своим указом
. А она пришла
Ответ для88_Наталья_88
Несусветная охинея
Я пхаю свого носа?)
Ви уважно читаєте?
Мені не шкода для вас російської.
Розмовляйте, як хочете, навчайте своїх дітей як хочете. Тільки захищаючи свою рідну мову, не треба зневажати державну, не треба брехати, що України не було.
Бо в такому випадку, вибір очевидний.
Якщо на терезах ваша мова чи Україна, обираєте мову.
Ви уважно читаєте?
Мені не шкода для вас російської.
Бо в такому випадку, вибір очевидний.
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
. А она пришла
ну это ее жизненное кредо,все и всегда рассказывать как и что им делать,и главное кто другие люди по убеждения и что думают
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ дляКусачая Я
Что не так?
Мы все помним,кто подписал этот закон. Человек, которому плевать хотелось на эту страну.
Кусачая Я• 05 сентября 2020
Ответ дляОсмоловская
И это Вы и такие как вы наверное))?
В 90-х переехавшие в Украину?
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ дляКусачая Я
И это Вы и такие как вы наверное))?
В 90-х переехавшие в Украину?
нет,это те что одессу и харьков отстраивали при екатерине как минимум
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Напишіть, будь ласка, як вказати українською мовою національність- «русская».
Дякую
так и говорите русская,не стесняйтесь.потому что россиянином может быть и грузин
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Напишіть, будь ласка, слово «россияне» українською мовою. Дякую.
росіянин
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Це чудова можливість.
Тому, є така можливість?
Подякуйте.
Це чудова можливість.
Тому, є така можливість?
Подякуйте.
ну як це...зобов’язана.
чому ж тоді така книжка, як Буквар, для першачків видана за державний кошт більш як десятьма мовами.
відповім - тому, що навчання молодших школярів мовами нацменшин та корінних народів як раз гарантується законом. не просто вивчення мови, а саме навчання нею.
щодо кримсько-татарської, то там взагалі з першого до останнього класу навчання нею.
а ви кажете - не зобов’язана.
і дякувати нема за що. держава виконує свій обов’язок перед громадянами.
а ви кажете - не зобов’язана.
Ответ дляОсмоловская
В українській мові нема слова русская, є слово росіянка, воно визначає і національність і громадянство.
Ви вирішили внести корективи у мову, якою не володієте і категорично відмовляєтесь вивчати? А не занадто?
Чи навпаки звична практика для росіян?
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ дляКусачая Я
К тому же:
Сколько всего людей, для которых польский родной? А русскоязычных 70%. Вполне логично, если количество школ будет пропорционально этническому составу страны. Это нормально. Государственный язык знают почти все. Правда не знают, где его использовать. Но это уже другая история.