ПП-шница• 01 сентября 2020

Все школы теперь украиноязычные

Вы поддерживаете это решение президента?
Зачем это было делать ?почему не спросили народ?почему не было референдума?почему кучка националистов имеет право это решать?
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
В українській мові нема слова русская, є слово росіянка, воно визначає і національність і громадянство.
Ви вирішили внести корективи у мову, якою не володієте і категорично відмовляєтесь вивчати? А не занадто?
Чи навпаки звична практика для росіян?
в русском языке правильно пишется на Украине,но вас же это не устраивает? вот и русских граждан укрины не устраивает кода вы их россиянами называете,так что будьте любезны называть русских,русскими

vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляВ гости звали?
ну як це...зобов’язана.
чому ж тоді така книжка, як Буквар, для першачків видана за державний кошт більш як десятьма мовами.
відповім - тому, що навчання молодших школярів мовами нацменшин та корінних народів як раз гарантується законом. не просто вивчення мови, а саме навчання нею.
щодо кримсько-татарської, то там взагалі з першого до останнього класу навчання нею.
а ви кажете - не зобов’язана.
і дякувати нема за що. держава виконує свій обов’язок перед громадянами.
Гарантії ніхто не порушив?
То в чому проблема?
А дякувати варто, цінувати варто завжди все хороше. В цьому нема нічого поганого.
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Гарантії ніхто не порушив?
То в чому проблема?
ви пропонували дякувати як за милість.
це зовсім інша справа.
в моєму місті гарантії ніхто не порушив, але ж чомусь це когось не влаштовує.
ви, я гадаю, не проти, що в Харкові є школи та класи з російською мовою навчання?
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Я пхаю свого носа?)
Ви уважно читаєте?
Мені не шкода для вас російської.
Розмовляйте, як хочете, навчайте своїх дітей як хочете. Тільки захищаючи свою рідну мову, не треба зневажати державну, не треба брехати, що України не було.
Бо в такому випадку, вибір очевидний.
Якщо на терезах ваша мова чи Україна, обираєте мову.
Во-первых, я ничего не писала о том, что Украины не было. Во-вторых, раз уж вас интересует этот вопрос, то ее действительно не было в современных границах. А это разве секретная информация?
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляОсмоловская
Це капець
Я скоро почну писати: «Іван иди домой, тут водки нет»

Я до росіян не ходжу на їхні форуми і не повчаю їх розмовляти. А що росіяни, які беруться качати тут права, забули в Україні, незрозуміло
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляВ гости звали?
ви пропонували дякувати як за милість.
це зовсім інша справа.
Не проти
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Це капець

вы скажете русским с украинским гражданствои идти домой не понимая что они забыли в Украине? так одни уже пошли,вам что то не понравилось.может это лучше вы будете сидеть тихонько и не лезть с указаниями куда кому идти . и что бы сейчас не указывать русскоговорящему населению куда идти,и что им делать,надо было отваливаться от ссср в том составе что ввалились. сепаратистка фигова
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Не проти
то ваше обурення в цій темі стосується лише питань історії та географії?
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Це капець

сепаратизм

Осмоловская• 05 сентября 2020
в чистом виде
vihola• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
Так і Росія ваша колись не була в таких кордонах як зараз. Давайте почнемо її ділити. Ви не проти?
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляВ гости звали?
Моє обурення в цій темі стосується того, що люди захищаючи свою мову, втратили людське обличчя і почали проявляти зневагу др країни в якій проживають, її мови та історії.
Та й сама відмова від української, протест проти української, неприйняття-це зневага до неї.
Мать драконов• 05 сентября 2020
Ответ дляОсмоловская
в чистом виде
Привет. Гляньте в личку )
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляОсмоловская
Чому ж ви за нами попхались і не відвалились ще тоді?
Ваші батьки обрали країну Україна.
Державну мову українська.
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
мов в країні стільки, скільки в ній мешкає людей різних національностей. і кожна заслуговує на повагу. це і в Конституції записано.
історія це взагалі повія, яка дозволяє себе переписувати та перекручувати .
зневага до країни - в чому?
від української, в сенсі її вивчення, відмовитись просто неможливо.
протест насправді не проти української, а проти втрачення можливості вивчати на навчатися рідною, російською. бо Харків, я бачу, чи не єдине місто, де принципи демократії поважаються та закони виконуються.
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Ваші батьки обрали країну Україна.
Державну мову українська.
картинки свои оставьте для личного пользования
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляВ гости звали?
зневага до країни - в чому?
Ви самі написали, що мова на місці.
Ніхто не відібрав.
Зате українську з Україною встигли обісрати.
В такому разі, проти чого протест?
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляОсмоловская
Не подобаються?
Чому?
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Не подобаються?
Чому?
и это вам разжевать нужно?думаю вам придется поскрипеть своими извилинами

В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Ви самі написали, що мова на місці.
Ніхто не відібрав.
В такому разі, проти чого протест?
мова на місці в одному-єдиному місті.
в іншіх містах, де компактно мешкають російськомовні - ситуація зовсім інша.
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляОсмоловская
Бачу, ви вже скрипте від злості так, що іскриться
Осмоловская• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
вы продолжаете фантазировать о мыслях и эмоциях других людей?
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляВ гости звали?
мова на місці в одному-єдиному місті.
Я вже запитувала. Де протести?
Чому за цих нещасних в яких відібрали мову третій день розпинаються ті, в яких мову не відібрали?
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Я вже запитувала. Де протести?
я не знаю, кого ви маєте на увазі. якщо ця репліка стосується мене, то я не розпинаюсь.
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляВ гости звали?
Дивно, що не знаєте.
Пропоную оглянутись і звернути на них увагу, нк тільки на мене.
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляВ гости звали?
Ваша мете яка у цій темі?
Мова на місці.
За інших не розпинаєтесь.
Русофобів на даний момент тут нема.
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Дивно, що не знаєте.
я залишаю за собою право звертати увагу туди, куди хочу.
людина запитала, чи усі школи теперь українські - я відповіла, що ні, не всі. а організація протестів це вже справа тих, хто запитував.
моя дитина навчається російською.
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляВ гости звали?
моя дитина навчається російською.
Чудово, вітаю)
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Ваша мете яка у цій темі?
Мова на місці.
За інших не розпинаєтесь.
Русофобів на даний момент тут нема.
та ніякої мети.
сиджу, теревеню...
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Чудово, вітаю)
з чим?