Пацаааааааан• 08 сентября 2020

У кого то дети без репетиторов справляются с английским школьным?

Кудряшка Сью• 09 сентября 2020
Ответ дляНе фонарь
Тікайте від репетитора, який дає гарантії, я серйозно. Танго танцюють двоє, якщо репетитор свою частину робить, а у дитини побачення і вона не вміє на годину з репетитором відпрацювати 2-3 год сама, то чи буде толк... І хто дасть гарантії на чужу роботу? Заточеність не завжди великий плюс, я б назвала плюсом рівень мови та вміння викладати. Вчитель без досвіду легко підбере підручники і розкаже, що до чого, було б у нього бажання. Я з FCE переключалася свого часу і результати були кращі, ніж у заточених. Раджу просити тестування дитини на вході, щоквартально і на виході, так зможете відслідковувати успішність.
Ми з різних боків дивимось на питання.
У мене враження , від вас, що якщо дитина сдала на 190+ це заслуга репетитора, а якщо на 150, то «сама винувата», бігала на побачення і в голові вітер...Вибачте, якщо образила і дякую за пораду.

Не фонарь• 09 сентября 2020
Ответ дляКудряшка Сью
Ми з різних боків дивимось на питання.
Ні, трохи не так. Бувають і розумні діти без репетиторів, і з репетиторами буває завалюють, якщо несерйозно ставляться до занять. Я вам якраз про те і кажу, що результат - це робота двох людей, навіть трьох (не будемо шкільних вчительок викидати з рівняння). І батьки не повинні відпускати контроль, хоча це наче вже й дорослі діти. Про вітер в голові - то окремий мій особистий досвід, яким поділилася, бо образливо за ту дитину, вона могла краще. Крім неї було багато серйозніших та успішніших, але розумієте, хто біля 190 +- не так запали в пам´ять.
Наизнанку• 09 сентября 2020
Справляется . Английский в школе каждый день