Суспільне Харків
❗️На Харківщині поблизу Чугуєва впав літак. Цю інформацію Суспільному надали у черговій частині Чугуївського відділу поліції. Мер Чугуєва Галина Мінаєва сказала Суспільному, що не може надати інформацію. За її словами, це коментуватимуть військові. Подробиці згодом
t.me/suspilnekharkiv/3536
blob:
t.me/suspilnekharkiv/3536
blob:
Жаль погибших и их родных и близких, которым придется все это пережить.
Ну неужели с курсантами нельзя было посадить опытного инструктора, который бы следил за ситуацией и смог во время среагировать.
FireKitten• 25 сентября 2020
Ответ дляЗвенящая Капель
Пишут были офицеры и курсанты
Ответ дляTory_82
О погибших нет информации. Есть раненые
Судя по видео, там никто не выжил.
И в интернете уже пишут, вроде 7 погибших.
Оф. информация.
Сьогодні о 20:50 поблизу м. Чугуїв на відстані близько 2 км до військового аеропорту сталося падіння літака АН-26 ЗС України військової частини А 4104 з подальшим загоранням.
Підрозділи МВС разом з військовими виконують свою роботу: на місці працюють рятувальники ДСНС. Район катастрофи очеплено поліцейськими.
На літаку перебували військові льотчики та курсанти Університету повітряних сил імені І.Кожедуба.
На борту літака перебувало 23 особи (5 членів екіпажу та 18 курсантів).
За даними ДСНС України, станом на 21:45 20 загиблих та двоє тяжко поранених.
Модные мальчишки• 25 сентября 2020
Ответ длячир
Пишут вроде как 5 курсантов погибло, полет был учебным..
Уже пишут 22 курсанта и 5 членов экипажа...