Чудо Ф_ф КеДаХ• 26 сентября 2020
Найкласніше місце в Карпатах і Закарпатті.
Де Вам дуже сподобалось і чим? Наприклад класна і природа і інфраструктура, їжа, басейн або чани. Де було класно відпочивати сім´єю?
Вам телефонограмма• 26 сентября 2020
Люблю Верховину. Гастрозаклади, якщо чесно, так собі. Але природааааа....
І колорит місцевий, цим Прикарпаття більше подобається, ніж Закарпаття
Собака сутулая• 26 сентября 2020
Мне Ворохта понравилась. Мы снимали комнату у хозяйки дома.Шикарное место. Природа просто загляденье.Столько грибов и малины насобирали. И там в одном их соседских домов жил конь.Он всегда бежал целоваться когда видел меня. Шикарные воспоминания. А воздух просто чистейший
Работать надо• 26 сентября 2020
Недавно приїхали з Поляниці. Готель Стара правда. Дуже сподобалось: котедж, камін, джакузі та басейн з видом на гори. Релакс!
Близько до Буковелю: підйомник та ін.розваги.
Работать надо• 26 сентября 2020
Ответ дляБеллаДонна
настоящая сказка
Були тут роки 3 тому. Дуже цікаво. Багато котів. А ще неподалік вегетеріанський ресторан. Теж з котиками. Для нас був справжній факультатив))
Ходили пішки на підйомник і водоспад! Гарне місце
Работать надо• 26 сентября 2020
Ответ дляПродавец овец
Весна, осень - озеро Синевир, Закарпатье.
Синевир теж дуже гарний. Зупинялись на добу біля нього. Була можливість гуляти нікуди не поспішаючи))
Работать надо• 26 сентября 2020
Ответ дляСобака сутулая
Були вже декілька разів в Карпатах, але так щоб збирати гриби та ягоди ніразу. Моя мрія!
Дон Пэдро• 26 сентября 2020
Ответ дляРаботать надо
это в Сходнице... было дело)
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 26 сентября 2020
Ответ дляРаботать надо
Дякую! Близькість Буковеля це плюс, цікаво яка ціна покататися на підйомнику зимою.
Работать надо• 26 сентября 2020
Зараз дорослий 120грн. Взимку теж екскурсіцний працює, але ціну не знаю
СКИБИДЫШь• 26 сентября 2020
Ответ дляВам телефонограмма
Верховина - це вже Закарпаття)))
Вам телефонограмма• 26 сентября 2020
Ответ дляСКИБИДЫШь
Верховина - це вже Закарпаття)))
Це Івано- Франківщина, а не Закарпатська обл
Вам телефонограмма• 26 сентября 2020
Ответ дляСКИБИДЫШь
Верховина - це вже Закарпаття)))
Так, що даремно смієтеся. Краще вчіть географію))))
СКИБИДЫШь• 27 сентября 2020
Ответ дляВам телефонограмма
Ми не про області, а про історичні назви місцевості. Верховина - це Франківська область, але вже Закарпаття, якщо ми про поділ на Прикарпаття, власне Карпати і Закарпаття . Неодноразово булана Закарпатті і Прикарпатті, подруга гуцулка з Верховини, ви там місцевим хоч не розказуйте, що вони Закарпаття ))) ну, погугліть не області, а саме поділ на території