Дюагональ• 15 октября 2020

Порадьте якісь форуми по ремонтах квартир

Дівчата, порадьте, будь ласка, форуми де можна спитати щось про ремонти.
Вже не маю сил з тими майстрами...

Початок ремонту в новобудові, нулевий цикл. Попросила ізолювати каналізаційну трубу, бо сильно чути як шумить вода , коли сусіди спускають щось в каналізацію.

Сказали майстри, що то труба погана, бо дешеву поставив забудовник і найкращий варіант, це її поміняти.

Ок, поміняли, заплатила купу грошей за нові труби (бо їх 2 в квартирі) + робота.
"А воз и ныне там" Шум ще більший...

Таке враження, що мене намахали...

Підкажіть якісь форуми, де б можна було порадитись в питаннях ремонтів.

Фекла Персиковна• 15 октября 2020
Сайт ’ строим дом’

вика2567• 15 октября 2020
Сайт Вдолёвке мне нравится.
А вообще я перед ремонтом перелопатила весь интернет и Ютуб в частности. И так и сделали сами с мужем ремонт.
А я с Рио-де-Житомира!• 15 октября 2020
Если трубы пластиковые- будет шуметь ( Друзья поставили пластик- шумит.
автор Дюагональ • 15 октября 2020
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А є якісь безшумні?,
бо мене той звук жуть як нервує...
А я с Рио-де-Житомира!• 15 октября 2020
Ответ дляДюагональ
А є якісь безшумні?,
бо мене той звук жуть як нервує...
У меня вроде чугунная- старый дом. Не слышу именно звуки спуска воды от соседей, хотя даже если говорят громко в спальне наверху- чуть слышно. Поспрашивайте независимых сантехников, наш домовой мастер честно предупреждает что и как ставить лучше-дешевле.
Коренная киевлянка• 15 октября 2020
+