Конфиденциальность• 15 октября 2020

Працюю за комп´ютером, але сильно падає зір. Які альтернативи по роботі?

Мені 46 років, все життя робота була пов´язана з комп´ютером (в основному програміст). Але все йде до того, що будь-яка робота за компом буде мені закрита. Хіба що на якусь годину в день, але ж то для роботи геть мало буде.
Ще проблема в тому, що я в маленькому місті, у нас тут зарплати 5-6 тисяч за щастя. А мені по скромному хоча б 10-12 треба, ну хоча б 8-9 на крайній випадок.
Підкажіть, будь-ласка, в яких напрямках можна пошукати роботу? І не стільки підробіток тимчасовий, скільки вибрати новий напрямок, в якому можна буде далі спеціалізуватися. Чомусь новому навчатися готова, питання лише в тому, кому я за таких умов буду потрібна. )))) Я так розумію, мого віку та без досвіду працедавці не сильно люблять. (((
Якщо треба якісь уточнення, запитуйте. Діти вже дорослі та живуть окремо, є чоловік, працює. Трохи вмію шити та в´язати, але там по ідеї очі теж напружуються, так що я не впевнена, що це хороша ідея. Мені треба щось таке, щоб очі більше відпочивали.
Ще з обмежень - бажано не робота з людьми, не нервова.
Які можуть бути варіанти? Може, я щось просто упускаю.
Буду вдячна будь-яким порадам.
Я не на долго• 15 октября 2020
Макдональдс

Красота неземная• 15 октября 2020
Ответ дляЯ не на долго
Макдональдс
В каком маленьком городе есть мак? ))
Белочкой зови• 15 октября 2020
саму подобное интересует
уже пару лет как думаю
Я не на долго• 15 октября 2020
Ответ дляКрасота неземная
В каком маленьком городе есть мак? ))
Есть в селе даже
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 15 октября 2020
а як щодо гімнастики для очей? чи підібрали окуляри?
мені теж 46, теж працюю за компом, теж паде зір. сподіваюся на все вищеперелічене.
автор Конфиденциальность • 15 октября 2020
Ответ дляЯ не на долго
Макдональдс
У нас немає.
Маленький райцентр.
Красота неземная• 15 октября 2020
Ответ дляЯ не на долго
Есть в селе даже
Например? Не посылайте гуглить. От вас хочу населенный пункт прочитать
Брюнетка в Мармеладе• 15 октября 2020
Сбор клубники, уборка навоза на фермах
Я не на долго• 15 октября 2020
Ответ дляКрасота неземная
Киев

Красота неземная• 15 октября 2020
Ответ дляЯ не на долго
Киев
Просто гигант юмора
КрестьянинДиор• 15 октября 2020
Это нормально, что изменяется зрение после 40. Зависит не от компьютера, а просто возрастное. Надо носить очки.
Я не на долго• 15 октября 2020
А каким образом если у всіх зп 5-6 к у вас будет 12?
Я не на долго• 15 октября 2020
Охранник
Брюнетка в Мармеладе• 15 октября 2020
Ответ дляЯ не на долго
написано же ’мені по скромному треба’
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Гімнастику роблю, окуляри поки ні. Пішла проблема саме з ’застиганням’ очей на одному рівні (не пам´ятаю, як це по науковому), тобто треба, щоб очі постійно міняли (ближче-далі), а вони мало не постійно ’втупилися в одну точку’. Все що на компі - бачу прекрасно, навіть маленьке! Але на відстані менше 30 см вже все розпливається, нічого не бачу. Дальнозоркість в слабкій формі вже є. Хоча все життя був 100% зір, це за останній рік дуже стрімко пішло погіршення.
Я елементарно боюся, краще пожертвувати роботою за компом, ніж очами. (((
Белочкой зови• 15 октября 2020
Ответ дляКрестьянинДиор
а если до этого уже и так носил очки?
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Сбор клубники, уборка навоза на фермах
Яка Ви добра.

Тяжка фізична праця мені хіба що років на 5-10 ще буде придатна, але я хочу думати і на майбутнє. Скільки б того майбутнього у мене не залишилося, але не хочу в 55 років залишитися взагалі розвалюхою і без роботи.
Красота неземная• 15 октября 2020
Носите компьютерные очки. Если работать не с людьми, то альтернативы компьютеру вообще не вижу. И компьютер попробуйте расположить напротив окна, чтобы взгляд в даль можно было перенаправлять
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 15 октября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
не панікуйте. це дійсно вікові зміни. у мого чоловіка зір гірший, ніж у мене, а він за компом майже не працює. я вже роки 3 в окулярах, ну що поробиш. знайомі мого віку потроху всі на окуляри при читанні переходять.

Ответ дляЯ не на долго
Поняття не маю, тому й хочу почути варіанти. А раптом. ))
Переїзд ми розглядали вже з чоловіком, але зараз карантин, тому відклали до кращих часів.
Белочкой зови• 15 октября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
Яка Ви добра.

а вариантов не много, тем более в маленьком городке :-(
у меня когда-то давно учительница ушла из школы из-за сердца на почту разносить газеты, а сейчас и газет нет :-(
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
написано же ’мені по скромному треба’
КрестьянинДиор• 15 октября 2020
Ответ дляБелочкой зови
а если до этого уже и так носил очки?
Консультироваться с врачом. Но здоровье после 40 в любом случае не будет прежним.
Мэри Попкинс• 15 октября 2020
Так это возраст сказывается, с не комп
Белочкой зови• 15 октября 2020
Ответ дляКрестьянинДиор
то, что врач выписал вообще не смогла носить :-(
но врач сказала также, но вопрос был в том что делать, я же к ней не поговорить пришла :-(((
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Мій чоловік теж в окулярах мало не з дитинства, але то інше.
У нього навпаки, близорукість.
І каже, що зараз з віком почав зір навіть трохи покращуватися.

Я окуляри ніколи в житті не носила, не було потреби.
Козяка-маляка• 15 октября 2020
Носить очки. Все. Если до этого мышцы компенсировали недостаток зрения, то с началом возрастных изменений глаза уже больше устают, и перестраиваться не успевают. Очки (линзы) облегчат жизнь. и менять работу не нужно.
Брюнетка в Мармеладе• 15 октября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
Яка Ви добра.

Простите. Я на советчице давно, но все еще умиляюсь людям, которые ищут такую работу, чтобы не работать, но получать в два раза больше, чем в среднем в их населенном пункте
КрестьянинДиор• 15 октября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
У меня то же самое, расплывается вблизи. До этого 100%. Вы просто привыкли к хорошему зрению и испугались. Возраст - очки. Делать трагедию я не собираюсь. У мамы в 80 уже было периодов - то дальнозоркость, то близорукость.
Белочкой зови• 15 октября 2020
автор - а что з организация в маленьком городе в которой постоянно нужен программист? может там же есть другие варианты работы?