Спасу мир• 15 октября 2020
Кнопковий телефон дитині для дзвінків
Син в 1 класі, 7 років. Ходить на ГПД, тому потрібен не для школи. Звичайний надійний кнопковий з хорошою гучністю, чистим звуком та місткою батареєю.
Причина необхідності для цікавих: ходимо на секції та заняття, які можуть трохи раніше закінчитись, чи ми можемо не встигнути повернутись; гуляє з друзями в дворі - потрібен за призначенням - подзвонити.
Тихомандражная• 15 октября 2020
У дочки была Nokia 105, батарея держится неделю, звук громкий и маленькая - в карман идеально ложится.
Коварная Зая• 15 октября 2020
Плюсуюсь к ответу Нокия 105. Дочке в начальную школу покупала. Неделю держит батарею, звук громкий и четкий, легкий и маленький телефон.
Кусачая Я• 15 октября 2020
Ответ дляВундерКИНГ
А ребенок согласен с кнопочным ходить?
А если нет, то купить ему 11 айфон?
ВундерКИНГ• 15 октября 2020
Ответ дляКусачая Я
А если нет, то купить ему 11 айфон?
Между кнопочным и Айфоном ничего нет?