Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення7+1897 Как ужин довел до развода 4+1014 В мене сумніви по зміні роботи..2+412 Що робив Ваш чоловік коли з´явилося немовля?2+292 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+282 мой завтрак +271 А куда делось имя Борис?+201 ещё
Сейчас читают! Що буде з т.з. «ухилянтами»+761 Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення7+717 Как ужин довел до развода 4+324 Чернівці - інтернет провайдери. Що за крінж!!+291 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+252 мой завтрак +241 Кто у вас в паре надевает презерватив на мужчину? +221