Anna_Kravchuk_Zt• 18 октября 2020

Кто пользуется услугами СК Метлайф? Прошу реальные отзывы.

Интересует опыт клиентов этой компании. Были ли проблемы с выплатами?
Безникая• 18 октября 2020
Оформляла сыну полис + страховку от травм (ушибы, переломы, ожоги и тд).
Полис выплачивать ещё долго, не могу ничего сказать. А вот когда сын недавно сломал руку, подали справку и заявление на компенсацию - выплатили страховку в течение дней 10.
Цыбулька• 18 октября 2020
Проблемы с выплатами были у тех, кто делал взносы, а потом перестал.
Liubov_Podedvirna• 18 октября 2020
Я цілком задоволена послугами даної компанії, головне обрати хорошого страхового агента, який розкладе все по поличках і підкаже, який поліс краще обрати
2 роки тому в моїй сім’ї трапилась ужасна подія, трагічно загинув батько (який був застрахований в даній компанії) і протягом декількох місяців моїй сім’ї виплатили досить таку кругленьку суму (звичайно гроші не зрівняються з втратою рідної людини 😭) але все таки, якась матеріальна допомога краще, а ніж нічого
Вся моя сім’я застрахована в даній компанії, тому можу рекомендувати