Курс капусты• 19 октября 2020

Найкраща реклама для цієї книги буде

Через згадки про Медведчука: суд заборонив поширювати книгу про Стуса
Зранку 19 жовтня Дарницький районний суд частково задовольнив скаргу Віктора Медведчука і заборонив розповсюджувати книгу журналіста Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса".
Медведчук згадується у книзі, оскільки свого часу він був державним захисником Стуса.
Його часто звинувачують у порушенні адвокатської етики під час того процесу. Сам він своєї провини не визнає.
Из Виа-гры• 19 октября 2020
ага, посмотрите, где ее сейчас купить можно. - нигде. все изъяли.
а без его фамилии уже неинтересно.

Кашпо• 19 октября 2020
нужно обращаться в европейские суды, чтобы все знали мерзость этого кума
автор Курс капусты • 19 октября 2020
Треба піти купити книгу.
І чого Медведчук так превільно почуває себе в Україні? Маючи великих друзів в Росії.
Ряженка• 19 октября 2020
Ответ дляИз Виа-гры
а без его фамилии уже неинтересно.
Ні, просто заборонили продавати.
автор Курс капусты • 19 октября 2020
Сьогодні зайду в книжковий магазин. Запитаю.
Фиона Шрековна• 19 октября 2020
Ответ дляКурс капусты
Треба піти купити книгу.
Ага, хоть Порошенко, хоть Зеленский пофиг ему. И таких у нас много! А люди идут на выборы и верят до сих пор обицянкам. Становятся ’ботами’ кото-то с семьями ругаются, друзьями, а те только лапки потирают
ЯяяКакаджамбо• 19 октября 2020
Ответ дляФиона Шрековна
а какой Закон нарушил будущий президент? вы уточните, не поленитесь))
Бабушка мороз• 19 октября 2020
Ответ дляКашпо
В чем именно мерзость?

Или дела о ’захисті честі, гідності та ділової репутації та спростування недостовірної інформації’ это какой-то нонсенс?
Пацака-задирака• 19 октября 2020
Ответ дляКурс капусты
Якщо шо купуйте дві. Одну для мене.

Another Lyolya• 19 октября 2020
ось, #купивБЕЗдозволу
Another Lyolya• 19 октября 2020
До речІ, можна, можна замовити, у новинах про часткову заборону були лінки (принаймні, на новинному сайті Ліги). Видавництво вирішило зробити ще один наклад незацензурованої книги, доки судове рішення не набрало чинності. Очікують приблизно 2 листопада. Приймають передзамовлення.
Another Lyolya• 19 октября 2020
Ответ дляИз Виа-гры
а без его фамилии уже неинтересно.
Не вводьте людей в оману. Рішення суду набуде чинності ще не скоро, а доти ніхто нічого не вилучатиме, ба більше - Віват друкуватиме ще.