МойНеТакой• 22 октября 2020

Донька 14 років, болить область ікри правої ноги.

Дівчатка, або дайте пораду або заспокійте. При сизі вже дорослрї дитина я впадаю в паніку і вийти з неї мені складно, причина трї паніки- боюсь онко, тітка та вітчим хворіли тим, тому після них у мене будь яка хвороба то відразу онко симптоми.
Маємо, дівчинка 14 років, тижня два тому жалілася що болить район ікри правої ноги, вона якраз каталася на скейт і то подумали що то від трюків, м‘яз просто наполягла сильно, потім нічого не казала я й подумала що перестало боліти, а от сьогодні каже - щирили до лікаря бо болить і не переставало... болить коли ходить, особливо по сходам. В стані спокою на болить, почервоніння чи синяка немає, температури немає. Я до лікаря на завтра записала, але то ж завтра, я вже весь інтернет перерила, онко симптоми знайшла і сиджу в паніці, голова болить, тошнить від тої тривоги. Як думаєте, чи може то бути онко? Болі близько 2- ох тижнів.
автор МойНеТакой • 22 октября 2020
* При чихі вже дорослої дитини

автор МойНеТакой • 22 октября 2020
* причина тої паніки
Крем для арбуза• 22 октября 2020
Потянула.
ПироженкА• 22 октября 2020
мама, вы так подсознательно доведете до беды , срочно делайте что-то со своей тревожностью .
Крем для арбуза• 22 октября 2020
Либо дала большую нагрузку
Бурундучиха• 22 октября 2020
Вы так сами притяните того чего нет. Нагрузка большая была вот и потянула мышцу. Мазью надо было мазать и обезболивающее, а не симптомы рака искать
Курочка• 22 октября 2020
если вам полегчает, я меня была такая же история с ногой. только я так месяца полтора ходила. вылечилась, ничего страшного. врач вам завтра все расскажет.

помимо травмы, обратите внимание на сквозняки или перебежки по холодному полу босиком.
автор МойНеТакой • 22 октября 2020
Ответ дляКурочка

Холодна підлога, так, маємо таке щастя в будинку( любить ходити по холодному
Бедная Лиза• 22 октября 2020
может надрыв связки? надо было сразу противовоспалительное пить