Кима_кепка• 24 октября 2020

Кератинове відновлення. Допоможіть розібратися. Зайдіть будь-ласка.

Доброго дня!
Дівчатка-красуні, потрібна порада.
Хочу придбати професійну систему кератинового відновлення волосся для домашнього використання.
Розглядаю Joico i Lanza. Більше схиляюсь до Joico - більш зрозуміла інструкція.
Але ніяк не можу однозначно зрозуміти як ними користуватись. Тобто саму техніку процедури я зрозуміла, але деякі питання залишаються відкриті:
Скільки процедур потрібно зробити?
Тобто достатньо буде зробити 3-5 процедури чи її потрібно використовувати регулярно (під час кожного миття)? З яким інтервалом робити? Якщо не кожного разу користуватись системою, тоді чим? Якими саме засобами мити волосся, щоб підтримати ефект? У випадку з Joico, чи є сенс придбати додатково маску-реконструктор і гідратор і користуватись щоразу, окремо від шампуню і силеру?
Тепер про моє волосся: довжина до лопаток, натуральне, жодного разу не фарбоване, пористе, сухе, в´ється, січется, пушиться. Мию раз на 3-4 дні (хоча потрібно було б через день). Феном не користуюсь, але щоразу, після миття, завиваю праскою, інакше на голові "одуванчик". Шкіра голови чутлива, може виникати свербіж, останнім часом схильна до жирності.
Засоби якими користуюсь: шампунь Nutura Siberica та бальзам Pantene Pro-V 3 Minute Miracle чергую з серією Prosalon Protein Therapy + Keratin Complex Rebuild ( шампунь, маска, кондиціонер). Був незмиваємий спрей Gliss Kur, але від нього дуже швидко брудниться волосся.
Буду дуже вдячна за поради та Вашу думку!
Дякую!
из_под_тишка• 24 октября 2020
я убила себе волосы кератином

Сделела раз, потом повтор.
И потом все начало отваливаться
Замороженная селедка• 24 октября 2020
джойко - 10процедур через 1 мытье головы(мыть в промежутке шампунями и кондиницонерами этой же серии к-рак). это полный курс. делается 1 раз в год.
маска-реконструктор не работает без системы. гидратор отдельно - да, отличная маска.
Замороженная селедка• 24 октября 2020
Ответ дляиз_под_тишка
я убила себе волосы кератином

Сделела раз, потом повтор.
И потом все начало отваливаться
так вы кератиновое выпрямление делали,это,конечно,смерть волосам.

а здесь речь о восстановлении кератиновым уходом
автор Кима_кепка • 24 октября 2020
Ответ дляиз_под_тишка
я убила себе волосы кератином

Сделела раз, потом повтор.
И потом все начало отваливаться
Ви в салоні робили? Процедура, що праскою запалюються чи без?
Мочалкин блюз• 24 октября 2020
Я тоже убила волосы кератиновым выравниванием. Настоятельно не рекомендую. Только мягкие уходы - бальзамы, маски. И никаких масок из чистого масла. Это вам говорит человек после выхода из темного и нескольких эиртачей.
Замороженная селедка• 24 октября 2020
Ответ дляМочалкин блюз
ну так и у вас кератиновое выпрямление. автор о другом спрашивает
Мочалкин блюз• 24 октября 2020
Ответ дляЗамороженная селедка
А ок, я не дочитала значит
автор Кима_кепка • 24 октября 2020
Ответ дляЗамороженная селедка
Шампунь і кондиціонер ті що входять в систему? Я читала, що маска з гідратором працює, але окремо маска - ні.
Дякую!
автор Кима_кепка • 24 октября 2020
Ответ дляМочалкин блюз
Я не вирівнювання хочу, а відновлення - без праскового запаювання
Замороженная селедка• 24 октября 2020
Ответ дляКима_кепка
Дякую!
кондиционера в системе нет вообще. а шампунь из системы - это шампунь глубокой очистки,им постоянно пользоваться нельзя.

для ежедневного использования нужен шампунь к-рак и кондиционер к-рак
автор Кима_кепка • 24 октября 2020
Ось так виглядає моє волосся, коли вимите і накручене
автор Кима_кепка • 24 октября 2020
Ответ дляЗамороженная селедка

Дякую за підказку і роз´яснення
Замороженная селедка• 24 октября 2020
Ответ дляКима_кепка
Дякую!
поверьте, реконструктор не работает без силера и шампуня. я мнооого лет на джойко сижу(потому что ничего лучше найти не могу), все изучено вдоль и поперек а началось все,кстати, с разочарования - купила себе литровый реконструктор и он...не работал.... а стоит же как крыло самолета... я нашла в интеернете технолога джойко, расспросила, докупила средства и с тех пор джойкозависима
автор Кима_кепка • 24 октября 2020
Ответ дляЗамороженная селедка
Дякую! Потбо гідратор можна взяти, а маску немає сенсу? А можна між процедурами користуватись шампунь+ гідратор, без кондиціонера чи потрібен і він?
Замороженная селедка• 24 октября 2020
Ответ дляКима_кепка
да, гидратор - это как сильная увлажняющая маска (хотя именно увлажняющая голубая - сильнее гидратора. и маска ревиталюкс бомба-ракета). маску-реконструктор отдельно от системы - не имеет смысла.

кондиционер лично мне нужен всегда, когда лень наносить маску)
автор Кима_кепка • 24 октября 2020
Ответ дляЗамороженная селедка

Маска ревиталюкс - також їхня?
І підкажіть, будь-ласка, чи не виникне звикання, якщо постійно користуватись? З деякими продуктами в мене таке траплялось
автор Кима_кепка • 24 октября 2020
Ответ дляЗамороженная селедка

https://makeup.com.ua/product/822214/
Ось ця блакитна?
Замороженная селедка• 24 октября 2020
Ответ дляКима_кепка
Маска ревиталюкс - також їхня?
да, их же маска.

а что вы имеете в виду под привыканием?
мои волосы привыкли к хорошему уходу, но в лучшем смысле слова)
автор Кима_кепка • 24 октября 2020
Ответ дляЗамороженная селедка

https://makeup.com.ua/product/66537/
Ревіталюкс?
Замороженная селедка• 24 октября 2020
Ответ дляКима_кепка
https://makeup.com.ua/product/822214/
Ось ця блакитна?
увлажняющая и ревиталюкс
автор Кима_кепка • 24 октября 2020
Ответ дляЗамороженная селедка
да, их же маска.

а что вы имеете в виду под привыканием?
Ну, що може виникнути зворотній ефект - перенасичення, або засоби перестануть діяти?
Рада, що Вас це оминуло
автор Кима_кепка • 24 октября 2020
Ответ дляЗамороженная селедка
увлажняющая и ревиталюкс
Ще, вибачте за нескромне питання, де саме Ви купуєте Joico?
Замороженная селедка• 24 октября 2020
Ответ дляКима_кепка
Рада, що Вас це оминуло
ну вот если вы чувствуете, что волосы утяжелились сильно от масок - переходите на лайт-вариант шампунь+кондиционер. систему тоже можно делать в своем темпе. зависит же от степени повреждения волос. я после лета и моря блонд волосы в ударном темпе восстанавливаю: систему каждое мытье,потом маска каждое мытье , потом чередую маска- кондиционер и наконец перехожу на ленивый вариант - только кондиционер, могу и вовсе потом без него, только шампунь и волосы все равно будут шелк.
автор Кима_кепка • 24 октября 2020
Ответ дляЗамороженная селедка
Дякую дуже!
из_под_тишка• 24 октября 2020
Ответ дляКима_кепка
в салоне
с утюжком
автор Кима_кепка • 24 октября 2020
Ответ дляиз_под_тишка
в салоне
с утюжком
Ні, вирівнювання я не хочу. Виглядає дуже красиво, але розуміючи як проводиться - страшно.
Шкода, що Ви постраждали. Бажаю Вам лише гарного волосся та краси!