Карамбулкул• 26 октября 2020
Стучите когда заходите к детям
Все ли стучат когда входят в комнату к ребенку, если да то с какого возраста?
Результат:
вже голосів:
171 (62.41%)
Стучу
61 (22.26%)
Результаты
42 (15.33%)
Вот ещё, это мой дом
Кундалини• 26 октября 2020
Ответ дляФамильная фондюшница
Тобто, Ви навіть не в курсі фізіології хлопців-підлітків?
Ой-ой...
да у нее у мужа тобе беда с этим))) потому и не знает, не понимает о чем Вы говорите :)
Кундалини• 26 октября 2020
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Так расскажите, чего тушуетесь?
и давно у Вас с мужем беда, что не знаете о чем Советчица Выше ведет беседу?
он у вас старый-пристарый?
ТыЧиНеТЫ• 26 октября 2020
Ответ дляКундалини
он у вас старый-пристарый?
А у вас давно проблемы с воспитанием? ) Ну поведайте , а то ещё одна всезнайка ))
Стекловыжималка• 26 октября 2020
Я крім того, що стукаю в двері до дітей, то ще й ніколи без дозволу по рюкзаках і пеналах не лазила з їх 1 класу. Просила, щоб відкрили і порядки ми перевіряли разом.
Кишень це теж стосується
Ягодка опять• 26 октября 2020
Перший раз почула , що до дітей в кімнату ще й стукають.... Ні в кого в знайомих не бачила взагалі щоб хтось стукав до когось і ніхто нікого не ущімляє .. Що можна таке робити дитині в кімнаті , щоб туди не можна було заходити батькам без стуку ??? Ладно дітям в нічний час в кімнату дорослих, або якщо діти підлітки і зустрічаються з протилежним полом, можливо хочуть позажиматися, то тоді б стукала ...
У нас взагалі двері не зачиняє ніхто в свої кімнати
Харьков Наталья• 27 октября 2020
Всегда стучу и спрашиваю ’можно?’, лет с 2-3-х. И детей приучаю не заходить без стука.