Я шалунья• 27 октября 2020

Банк і кредит отп

Був кредит в отп. Не платила вже 3 місяці. Сьогодні подзвонив яаись хам, сказав що відмовляються від мене як від клієнта, що передають колекторам договір і так далі. Я сказала, що щаплачу, він не назвав точну суму, сказав в районі 2000. Я попросила реквізити, сказала що зараз оплачу, на що він нахамив і поклав трубку.кричав що відмовляються яа від клієнта, посилав у відділення банку і не вказав ні точну суму ні реквізити. Що робити? Платити через приват 24, в бапк іти змоги не маю, банк в іншому місті(
автор Я шалунья • 27 октября 2020
Не платила, бо через карантин не було змоги, зараз в шоці. Ні листів, ні смс не отримувала.

Петя-петушок• 27 октября 2020
У Вас в договоре есть реквизиты для оплаты и суммы которые нужно вносить.
Но если уж тяжело сориентироваться в договоре, звоните в контакт центр ОТП
автор Я шалунья • 27 октября 2020
Такиі зроблю, просто в шоці
ЛеньГуглить_правда• 27 октября 2020
вы че? правда готовы всяким проходимцам, звонящим и диктующим реквизиты, платить?

звоните на горячую. все выясняйте.