Тень льва• Изменено 1 час назад
Чоловік на фронті, чи дадуть мені виплати в Німеччині?
В нього зарплата 50-120 тисяч на місяць. Більше коли на позиції.
Дуже хочу виїхати, але чи дадуть мені виплати враховуючи, що є дохід чоловіка?
В мене маленька дитина, я не працюю
Грибной_Дождик• 1 час назад
Ответ дляТень льва
Він дав доступ до його карти в Монобанк.. потрібно відвязати? Чи вже буде видно, що я нею користуюся?
Відвязати. У всякому випадку будучи в Німеччині гроші з цієї карти не знімати і не витрачати ніде.
Замулена ріка• 59 минут назад
Ответ дляХочу в БАНю
А яке відношення має його зарплата.
Прямое и непосредственное))) он муж и обеспечивает семью (жену и ребенка то есть).
Грибной_Дождик• 57 минут назад
Ответ дляdf364tye3
на нули больше ,,,
если запишут что не на второй ,,,
впереди которой не кого кроме пидаров ,,,
доступно ,,,
если запишут что не на второй ,,,
доступно ,,,
Так, я в курсі)
Ответ дляГрибной_Дождик
Ні. У вас окреме проживання, його дохід не враховується. Тільки ні в якому разі він не має вам переводити гроші на картку. Якщо в буде передавати, то шукайте інші для цього шляхи
не факт , возможно от законного мужа и ,,,
может при оформлении надо уточнять ,,,
Грибной_Дождик• 56 минут назад
Ответ дляЗамулена ріка
Якщо вона не витрачає там гроші чоловіка, значить не забезпечує)
Грибной_Дождик• 55 минут назад
Ответ дляdf364tye3
может при оформлении надо уточнять ,,,
Що не факт? Я живу тут , саме в такій ситуації
Грибной_Дождик• 53 минуты назад
Ответ дляdf364tye3
муж не может , не чего вам на карту ,,,
Не зовсім зрозуміла вашу думку.
Як це працює я написала вище
Тень льва
• 53 минуты назад
Ответ дляГрибной_Дождик
А раптом там не одразу кошти даватимуть? Можливо на пейпал відкрити рахунок і нехай туди перераховує?
Чи взагалі ніякими коштами не користуватися окрім тих, що давати будуть?
Грибной_Дождик• 52 минуты назад
Ответ дляТень льва
Готівку візьміть на перший час. Пайпел не варіант
Грибной_Дождик• 51 минуту назад
Ответ дляdf364tye3
вопрос ,,,
вы за границей, германия допустим ,,,
законный супруг не чего вам на карту перевести , не может ,,,
так ,,,
вы за границей, германия допустим ,,,
так ,,,
Так
І це не лише військових стосується. У багатьох чоловіки в Україні працюють і зарплату отримують
Грибной_Дождик• 49 минут назад
Ответ дляТень льва
Перераховувати він може. Але це буде вважатися вашим доходом. І виплати знімуть або уріжуть на цю суму.
Обманювати дуже не раджу
Тень льва
• 49 минут назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Це тоді назбирати трішки часу треба, а я хотіла зараз вже їхати 😢
І тобто, взагалі картою українською ніде там не користуватися? З неї нічого не знімати?
Грибной_Дождик• 48 минут назад
Ответ дляdf364tye3
просто думал от мужа , законного ,,,
какую то , определенную сумму , можно ,,,
все таки это же семья ,,,
Можна, звичайно. Просто тоді джобцентр буде платити на цю суму менше
Грибной_Дождик• 46 минут назад
Ответ дляТень льва
Так
Ну ви можете взяти умовних 500 євро на своїй карті, але це треба сказати при оформленні, що вони у вас є, коли запитають, чи є з собою гроші
Тень льва
• 47 минут назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Так
Дякую за відповідь!
Ухахайкина• 39 минут назад
Ответ дляХочу в БАНю
А яке відношення має його зарплата.
В анкету вносятся данные мужа и жены
Грибной_Дождик• 36 минут назад
Ответ дляУхахайкина
В анкету вносятся данные мужа и жены
Які саме данні?)
Ухахайкина• 35 минут назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Які саме данні?)
ФИО супруга, его прописка, место работы, его сбережения, зарплата, движение по счету денег
Грибной_Дождик• 34 минуты назад
Ответ дляУхахайкина
Ні. Його зарплата і збереження і кошти ніде не фігурують. Банально дружина може цього і не знати))
Ухахайкина• 34 минуты назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Фигуруют везде
Грибной_Дождик• 33 минуты назад
Ответ дляУхахайкина
Фигуруют везде
Ні. Ви в Німеччині? Чоловік в Україні?
Мене питали лише чи є чоловік і чи ми не розлучені. Це все
Ухахайкина• 33 минуты назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Ні. Ви в Німеччині? Чоловік в Україні?
Мой муж немец. Я украинка. Помогаю заполнять беженцам анкеты от Джоб центра
Грибной_Дождик• 31 минуту назад
Ответ дляУхахайкина
І що? Які докази надаєте про зарплату чоловіків в Україні? Тим більше, якщо чоловік служить, яка гарантія що він навіть технічно може ці гроші переказувати? І зарплата у нього щомісяця може кардинально відрізнятися.
Ухахайкина• 31 минуту назад
Ответ дляГрибной_Дождик
В анкетах от Джоба есть все те вопросы, что я перечислила выше. Человек вносит что считает нужным под свою ответственность. Если женщина вносит что муж безработный, она ставит под этим ее подпись и она за это отвечает, не я
Грибной_Дождик• 30 минут назад
Ответ дляУхахайкина
Ні, я внесла, що чоловік служить і не має можливості мені переказувати гроші. Підпис поставила. А що не так?
Грибной_Дождик• 28 минут назад
Ответ дляУхахайкина
Ок, і що, виписки з зарплатою чоловіків ці жінки в джобцентр надають? Оце новина)) вперше таке чую