Ноунэйм• 27 октября 2020
Питання до юристів щодо оформлення земельної ділянки.
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, хто в темі - у селі маємо приватизовану хату і ділянку. Поруч сусід старенький мамі на словах продав свою ділянку і зруйновану хату, майже знесену. Ця його ділянка і хата не приватизовані. Тепер, за новим законом, мама має купити цю землю у сільської ради?
Ноунэйм
• 27 октября 2020
Чи потрібно, щоб він її спершу приватизував? Бо виходить, що права власності він на неї не має
Ноунэйм
• 27 октября 2020
Він віддав їй усі документи, претендувати не буде а мама нею користується 3 роки
Ноунэйм
• 27 октября 2020
Розумію, що звучить ненормально, але так є( я була впевнена, що мама з тими справами завершила і все до пуття довела
Ноунэйм
• 27 октября 2020
Ответ дляtomajama
А які ж документи він їй віддав?
Право на спадщину, технічний паспорт на хату, але хата знесена
Ноунэйм
• 27 октября 2020
Мене цікавить саме, чи тепер вона має купити цю землю в сільській раді, чи він ще має з нею щось зробити, щоб продати мамі
Научительница• 27 октября 2020
Ответ дляНоунэйм
Але ж власник він. Спочатку він прватизує все це а потім вже може подарувати.