Меня много• 30 октября 2020
Духи "Пани Валевская" какой их цветов самый классный?
Кто пользуется? Подскажите пожалуйста, стоит ли покупать?
Оловянный_Прагматик• 30 октября 2020
Автор, а где брать хотите? У меня мама такие любила раньше, думаю, может поискать в подарок.
ПлакалаВАвтомобиле• 30 октября 2020
В мене є білий і рожевий,сувенір з Польщі
Білий біло-квітковий запах,відчувається нотки жасмину
Рожевий - схожий на запах рожевого зефіру,відчувається яблуко
Як змогла так і описала
Стійкість досить маленька,так як сувенір норм ,на щось більше не розраховуйте
Як змогла так і описала
Кубик Рубика• 30 октября 2020
купувала червоні і білі,червоні фруктові,старий якийся запах не для молоді,та і білі квіткові парфуми -як з минулого,жалкую про покупку,повіддавала обидва флакони,мені вони смердючі,чула,що сині й чорні не кращі))
Нашли в капусте• 30 октября 2020
Мне нравится голд, запах жасмина, еще розовый нравится, он как бы пудровый. Синий очень резкий, я бы сказала для бабушек пенсионного возраста, моя бабуля их очень любила