Свезло так свезло• 06 ноября 2020
Во Львове в аквапарке не работают горки. Куда еще можно сходить с ребенком, чтоб
ему было интересно? Желательно активный отдых
Наездница• 06 ноября 2020
Музей Еврика, музей ілюзій, океанаріум, дім єнота... З активними зараз складно, бо всі дитячі розважальні центри закриті, а пейнтболи, лазертаги і квести це групові розваги, треба ще 3 дітей хоча б. Парк культури хіба що
Свезло так свезло
• 06 ноября 2020
Ответ дляНаездница
Спасибо