Научительница• 06 ноября 2020
Дитяча серія книг Коти вояки чиї діти читали?
Чи цікаві ці книги і чи варто брати на подарунрк. Хлопцю 9 років, читає багато. Дочитує зараз останню Мумій тролів.
Капитанша• 06 ноября 2020
Дочка увлеклась ими как раз в 9. Брали читать и покупали несколько серий, и слушала аудиокниги. Рисовала, лепила... в общем - стоит!
Научительница
• 06 ноября 2020
О супер, дякую за відгуки. І 6 частин, це кайф.
Лоханулась недавно зі Сторожовою заставою, син сказав не цікава.
Бутылка Кифира• 06 ноября 2020
Читал, вроде интересно) Если б он Муми троллей читал, я была бы больше рада)) Но от Мумиев и Алисы он отказался)
Научительница
• 06 ноября 2020
Ответ дляБутылка Кифира
Алісу я їм читала українською. Дітям сподобалось. Але в мене враження, що автор щось вживав)
Заставляличка• 06 ноября 2020
Мой фанат! Изначально купили первую книгу по совету кого-то с Советчицы.. И понеслось. Сейчас по предзаказу с издательства новинки покупаем.
Но есть одно ’но’. Там эти котики иногда умирают, или погибают. Для некоторых это может быть ударом. Мой взрослый парень на каком-то моменте плакал. Особо любимый котик погиб там.
Научительница
• 06 ноября 2020
Ответ дляБутылка Кифира
Може Том Соєр зайде? Ну і Гаррі Потер Фаворит в нас
Бутылка Кифира• 06 ноября 2020
Ответ дляНаучительница
Я про ту Алісу, що Кір Буличов) Я в дитинстві обожнювала. А сину не подобається 😭
Сижуревувшоке• 06 ноября 2020
Ответ дляНаучительница
Это потому что вы не читали Алису с комментариями автора. Льюис Кэррол очень крут)
Научительница
• 06 ноября 2020
Ответ дляЗаставляличка
О, мій буде плакати напевно... але спробуємо.
Научительница
• 06 ноября 2020
Ответ дляСижуревувшоке
Я вас скажу мені сподобалось) в дитинстві мультфільм не любила
Бутылка Кифира• 06 ноября 2020
Ответ дляНаучительница
Гарі Поттера на пам´ять знає. Зараз Відьмака почав читати) Але мій старший, 13років
Научительница
• 06 ноября 2020
Ответ дляБутылка Кифира
Дякую за Ввдьмака, беремо на замітку
Научительница
• 06 ноября 2020
Ответ дляБутылка Кифира
Мій Потера хоче принципово в подарунковому виданні. Вроді 3ч було, прочитали. 4 ще тоді не вийшла, поцікавлюсь чи зараз є.
Бутылка Кифира• 06 ноября 2020
Ответ дляСижуревувшоке
О. Я бы почитала. Это какое-то отдельное издание?
Жертва интернета• 06 ноября 2020
Радимо серію про Малого вовчика автор Іан Вайброу - Видавництво Старого Лева
МеняАЖтрусит• 06 ноября 2020
Котів донька також почала читати у дев´ять.. На пару років питання з подарунками було вирішене. Вже скоро тринадцять - вона останній рік не вилазить з тематичної онлайн гри про них. Там діти з кількох країн, мене періодично це підбішує: постійні розмови про племена, походи, вождів, цілителів. Сьогодні вчителька поскаржилася, що онлайнконтрольну прислала з запізненням. Питаю чому?- часу не вистачило... А на котів і вранці, і ввчері, і в туалеті, і за обідом з-під столу, в транспорті - вистачає... Ррррр
Детсадовский полицейский• 06 ноября 2020
Ответ дляНаучительница
Я Алису в детстве не понимала, а ребёнку понравилась с раннего детства. И меня сейчас приколола. Но именно ее слушали аудио на Дети онлайн. Там озвучка классная, профессиональная.
Ответ дляБутылка Кифира
О, у меня та же история с этой Алисой, до неё о другой, Кэролла, писала. Я в детстве всего Булычева перечитала, в восторге была, а ребёнок никак ее не воспринимал. После 8 лет начала интересовать, видимо, время пришло.
Ответ дляНаучительница
Есть уже и 4, моя тоже ими бредит)
Люблю_джаз• 06 ноября 2020
Суперские. Прочла первый цикл и первые 2 книги 2-го.
Никто не желает продать уже не нужные 3-6 книги 2-го цикла и дальнейшие части?)
і мій підсів. (11 років) До цього взагалі не читав книги. Зараз всі розмови лише про котів. Буду замовляти 2 цикл. Тільки в нього пунктик, щоб книги були нові ((, не знаю, чи довго наш бюджет видержить
. Але рада, що підсадила дитину на книги, до цього марив останні підлітки на Землі, був під враженням. А зараз каже то фігня ))