Аноним_Русалка• 09 ноября 2020

Перша вакцина від коронавірусу захищає на 90%. Вона майже готова

Попередній аналіз показує, що перша ефективна вакцина проти коронавірусу може захистити понад 90% людей від зараження Covid-19.

Розробники - Pfizer та BioNTech - назвали це "великим днем для науки та людства".

Їхню вакцину протестували на 43 500 людей у ​​шести країнах, і не було жодних проблем з її безпечністю.

Вакцина від Covid-19 скоро буде. Та чи означає це, що все буде, як раніше?
Вакцина від коронавірусу: як проходять випробовування
Як швидко в нас з´явиться вакцина проти коронавірусу?
Компанії планують подати заявку на екстрене схвалення використання вакцини до кінця місяця.

Попереду лишаються ще величезні виклики, але це оголошення зустріли з ентузіазмом, і деякі вчені припускають, що життя може нормалізуватися до весни.

"Я, мабуть, перший, хто це скаже, але я скажу це з певною впевненістю", - сказав сер Джон Белл, професор медицини в Оксфордському університеті.

Вакцину - разом із кращими методами лікування - розглядають як найкращий спосіб відмовитись від обмежень, які протягом останнього року впливали на наше життя.

На останньому етапі тестування - так званій третій фазі - наразі перебувають близько десятка вакцин, але ця першою показала такі результати.

Вона використовує повністю експериментальний підхід, який включає введення частини генетичного коду вірусу з метою тренування імунної системи.

Попередні випробування показали, що вакцина тренує організм виробляти як антитіла, так і так звані Т-клітини для боротьби з коронавірусом.

Щеплення потрібно робити двічі з інтервалом у три тижні. Випробування у США, Німеччині, Бразилії, Аргентині, Південній Африці та Туреччині показали, що через сім днів після другої дози вакцини організм отримує 90% захисту.

Pfizer вважає, що зможе поставити 50 мільйонів доз до кінця цього року та близько 1,3 мільярда до кінця 2021 року.

Однак існують логістичні труднощі, оскільки вакцину потрібно зберігати в надхолодних сховищах при температурі нижче мінус 80°С.
автор Аноним_Русалка • 09 ноября 2020
Коли закінчиться пандемія?
Цю вакцину розробили надзвичайно швидко - до цього жодна інша вакцина не демонструвала таку високу ефективність за такий короткий проміжок часу.

І вона, здається, є навіть ефективнішою, ніж передбачали.

Втім, питання ще лишаються - скільки триває імунітет, чи є вакцина настільки ж ефективною для людей похилого віку з високим ризиком, чи перешкоджає вона поширенню вірусу - чи лише появі симптомів?

До того ж попереду ще довгий і складний шлях.

Виготовити достатню кількість доз, а потім щепити сотні мільйонів людей по всьому світу - це величезний виклик.

Найпершими мають вакцинувати медпрацівників та персонал будинків для літніх людей, а також представників груп ризику.

Тож маски для обличчя та соціальне дистанціювання, ймовірно, залишаться у нашому житті ще на деякий час.

Але нарешті у коронавірусній темряві засяяв промінь надії.

’Ми суттєво наблизились до того, щоб забезпечити людям у всьому світі вкрай необхідний прорив і допомогти покласти край цій глобальній кризі у сфері охорони здоров´я’, - сказав доктор Альберт Бурла, голова Pfizer.

А співзасновник BioNTech проф. Угур Сахін назвав такі результати ’переломним моментом’.

Представлені дані не є остаточними. Вони базуються на перших 94 добровольцях - точний показник ефективності вакцини може змінитися, коли проаналізують усі дані.

Pfizer та BioNTech заявляють, що зможуть подати вакцину на схвалення регуляторам у другій половині листопада. До цього часу країни не можуть розпочинати кампанії вакцинації.

Але це оголошення у світі сприйняли з великим оптимізмом.

’Від цієї новини у мене була усмішка до вух’, - сказав професор Пітер Горбі з Оксфордського університету.

’Це полегшення. Попереду ще довгий шлях, перш ніж вакцини призведуть до реальних змін, але я вважаю це переломним моментом’.

автор Аноним_Русалка • 09 ноября 2020
https://www.bbc.com/ukrainian/news-54872223?xtor=A...
Мульйонерша• 09 ноября 2020
И сколько же времени ее тестировали?
Если говорили, что для достоверных данных о ее безопасности нужно минимум два года.
Работать надо• 09 ноября 2020
цеивсе добре,

але перед медиками та вченими ще багато завдань, загадок тощо.

Як проходить реабілітація після ковідної пневмонії, які її наслідки в цілому на організм після одужання людини поки що не вивчено.
Покращена• 09 ноября 2020
Ответ дляМульйонерша
И сколько же времени ее тестировали?
Начали до появления пандемии))))
Я Главная• 09 ноября 2020
Прочитала два речення. Більше не має бажання))
Але думаю, що вже б швидше вона вийшла, щоб всі бажаючі провакцинувались і все було як ззавжди.
Головне, щоб адекватних не чіпали і не примусово всіх заставляли цю гадось колоти...
Веселая моль• 09 ноября 2020
Все, поехала очередь занимать
Сама не знаю• 09 ноября 2020
Че там за мутант в ней, что при минус 80 надо хранить??
Отблеск мысли• 09 ноября 2020
Сначала придумали лекарства, потом болезнь. На африканцах и украинцах протестируют. Байден же наш друг теперь. Он всегда был демократичен в вопросах войны и пигмеев.

Сама не знаю• 09 ноября 2020
Ответ дляЯ Главная
Неее, отказников объявят прокаженными и убийцами, вы шо..
Я Главная• 09 ноября 2020
Ответ дляСама не знаю
Можливо. Я помітила, що «ковідники» дуже агресивно реагують на нас)))
Сама не знаю• 09 ноября 2020
Ответ дляЯ Главная
Мне фиолетово, если прийдется, то куплю справку
Я Главная• 09 ноября 2020
Ответ дляСама не знаю
Я теж..
ВЫВсеВрете• 09 ноября 2020
Ответ дляСама не знаю
Где? Сейчас не так легко купить справку о вакц нах даже зс большин деньги. Боятся(
Говорящая галограмма Чингисхана.• 09 ноября 2020
Ответ дляОтблеск мысли
дякуюмо байдену шо хоть не эбола
Ноги от ушей• 09 ноября 2020
Ответ дляОтблеск мысли
Вы думаете , что Украина получит эту вакцину в первых рядах. Очень сомневаюсь.
Катька Пушкарева• 09 ноября 2020
Ответ дляОтблеск мысли
Подпишусь под каждым словом
Катька Пушкарева• 09 ноября 2020
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
дякуюмо байдену шо хоть не эбола
Нужно ему благодарность направить
Отблеск мысли• 09 ноября 2020
Ответ дляНоги от ушей
Конечно. А некоторым еще орден дадут. От друга. Что такое счастье привалило и целая страна для эксперемента.

Залатавая• 09 ноября 2020
Ответ дляВЫВсеВрете
Купила летом за небольшие деньги, услугу нашла в интернете.
А медсестра в поликлинике отказалась
{СоJIнТсЕ}• 09 ноября 2020
Даже И не подумаю себе или сыну ее делать
Бла бла бла• 09 ноября 2020
А давайте так сделаем:
Я Главная• 09 ноября 2020
Ответ дляОтблеск мысли
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 09 ноября 2020
Ответ дляОтблеск мысли
на России вон всех вакцинировать собрались хоть еще не все испытания прошла. Можете российской привиться если вам Байден (причем здесь он?), не нравится
Пожарник• 09 ноября 2020
А тем, кто т-т-т не в группе риска, можно внутренности в самую последнюю очередь или никогда?
Конфиденциальность• 09 ноября 2020
Ответ дляЯ Главная
Погано, що не читали до кінця. Там написано 1,3млрд. до кінця 21 року. Так що вам не вколять, не хвилюйтесь. Тільки обрані з грошима її отримають
Ноги от ушей• 09 ноября 2020
Ответ дляОтблеск мысли
Ну что сказать. Уже многие страны сделали так называемый предзаказ на вакцину от ковид. Ту которая первой появится на рынке. Украина не попала в это число. Так что эту вакцину мы получим не скоро. А вот какой нибудь Китай или Индию, вполне
Я Главная• 09 ноября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
Дякувати Богу, що я не обранна))
Пожарник• 09 ноября 2020
Внутренности - вколоть
Конфиденциальность• 09 ноября 2020
Ответ дляЯ Главная
Дякувати Богу, що я не обранна))
Подякуйте тоді заодно ще за епідемію. На все воля господа, так же?