Губы рыбы• 10 ноября 2020
Куда можно поехать машиной по Черкасской области?
Посоветуйте, куда можно поехать с детьми (по Черкасской области, либо в соседние области), но не слишком далеко (до часа езды в одну сторону), так как детей укачивает в машине (
Детям 2 года и 7 лет. Чтобы и природа, и детям интересно, и хорошее место пообедать. И дорога желательно более-менее нормальная
Губы рыбы
• 10 ноября 2020
Ответ дляЛгин
Только осторожно Канев красная зона.
Точно ( и Смела
Шумелка Мышь• 10 ноября 2020
Ответ дляГубы рыбы
Ми з Черкас.
У вас в області багато цікавого є, поїхати, тим більше на машині, є куди. Один Суботів і Чигирин - є що подивитися. Я була в Корсуні колись - теж дуже сподобалося, в Умані класно. Але моя думка, що з дітьми до 10 років там робити нема чого. Малим буде нецікаво.
Вам буде цікавіше поїхати у тематичне село. В мене знайомі були в Головківці, там є експозиція, присвячена картоплі, бо село займається вирощуванням картоплі. Вони були сім´єю, діти 12 і 6 років, з ними куми, діти трохи дрібніші. Було цікаво, казали. Там же можна замовити обід. Теж тематичний. Дітям майстер-класи пропонуються.
Вони дзвонили в село і домовлялися, що приїдуть. Інформацію знайшли в інтернеті.
Я не питала ціну питання, але казали, що недорого обійшлося.
Я собі закладочку зробила, не знаю, наскільки там інформаця актуальна, просто статтю знайшла:
Збираюся вже навесні чи влітку поїхати, хочу повторно в Суботів, я давно була, ще до реставрації. Ну і заїхати десь в подібне село)))
Губы рыбы
• 10 ноября 2020
Ответ дляШумелка Мышь
Велике дякую за розгорнуту відповідь.
Так, тут питання чи сподобається дітям... а хочеться щоб і сподобалось, і на природі у зв’язку з пандемією
СкокоМнеДадите• 10 ноября 2020
Холодий Яр до дуба Максима Залізняка, Чигирин, Суботів, але думаю Ви там будт
Магиня• 10 ноября 2020
Кам´янка, Історичний музей,музей деабристів, Пушкінський грот,скеля Пушкіна. Звідти в Матронівський монастир, 1000-літній дуб.
Губы рыбы
• 10 ноября 2020
Ответ дляСавасави
Автор, учтите: Буки красная зона, очень много заболевших.
Видимо будем кататься за город без дальних поездок, пока пандемия не спадёт
Губы рыбы
• 10 ноября 2020
Ответ дляМагиня
Дякую
Губы рыбы
• 10 ноября 2020
Ответ дляСкокоМнеДадите
Чоловік родом із Чигиринщини. Дуже давно там не був. Пропоную поіхати, а він «там немає нічого цікавого»
СкокоМнеДадите• 10 ноября 2020
Ответ дляГубы рыбы
нуууу, то щось він не там родом, багато відреставровпно, досить пристойно, досить цікаво, не гірше Хортиці експозиціі. ми були один день, поїдемо ще. Можете почитати за Шаєву гору(це так, на 《закуску》), я там обливалася влітку холодною джерельною водою- відчуття наче побувала десь на Афоні, допустім я була на Стоунхенджі, то Чигиринщина з Шаєвою не гірша по відчуттям.
СкокоМнеДадите• 10 ноября 2020
В Полтаві класно відпочивати (шикарний краєзнавчий музей, ми півдня витратили лиш на нього, дуже інформативний)та інші музеі(авіація, космонавтика, музеї письменників тощо), архітектура не погана той же корпусний сад
СкокоМнеДадите• 10 ноября 2020
от Вам до дуба Максима Щалізняка, там і пообідати добре можна в стилізованому закладі, поряд Мотрин монастир(почитайте, що відбувалося на тій територіі з 1918 по 1924), козацьк й став, плюсові дуби в заповіднику, скіфські кургани, Медведівка та інші села навкруг