Каркуша Клара• 12 ноября 2020
Дівчата заспокойте
Страждаю па,постійна тривога..пекло в грудях , сьогодні пішла на огляд флюорографія,здала зак,і біохімію ..від 8 до 12 нічого не їла ...прийшла до дому знову трясе ,накрутила себе ..чи то болить чи то якась напруга в обличчі ,шиї жувати нормально не можу якийсь страх що то вже якась хвороба .МРТ робила пів року тому було добре .ком блін в горлі якийсь ще..схудла бо їда не лізе..
Басноплетка• 12 ноября 2020
На нервное заболевание похоже. Вам нужно учиться расслаблению, организм все время находится в стрессе. Начните с невролога.
черная мамба• 12 ноября 2020
Звісно психіатр. І боятись не треба. Поприймаєте антидепресанти і будете згадувати цей страшний сон.
Я через це пройшла.
Пошаманю• 12 ноября 2020
Автор, обратитесь к специалисту. Пока можете посмотреть видео в ютубе курпатова про ПА. Все пройдёт и очень быстро, если вы займётесь этим вопросом. Обещаю, будете вспоминать и не верить что с вами такое было! Будьте здоровы🌸
Как_б_не_так• 12 ноября 2020
Господи!!
Ну зачем вам психиатр???
Возьмите и пропейте во-первых, гидазепам. Он по рецептам, но мне во многих аптеках продают без рецепта. 10 дней. Снимите острый период.
За это время ищите нормального невропатолога. Мне ставил диагноз и помогал бороться с ПА, тревожностью и прочими неприятными симптомами невропатолог. Принимала Атаракс под наблюдением, с рецептом и подбором дозировки. Диагноз - острый невроз с суицидальными наклонностями, депрессия
Ну зачем вам психиатр???
Vitaminka211• 12 ноября 2020
Ответ дляКак_б_не_так
Господи!!
Ну зачем вам психиатр???
+++ автор это дельный совет
Каркуша Клара
• 12 ноября 2020
Ответ дляКак_б_не_так
Господи!!
Ну зачем вам психиатр???
Дякую.я пила гідазепам коли крило..при па ..за ціле літо ні однієї не випила ..а тепер поїхав чоловік на роботу закордон і мене тривожність прям накрила ..коли він є мені набагато спокійніше ..
Ресничный червь• 12 ноября 2020
Ответ дляVitaminka211
+++ автор это дельный совет
Ви з Києва? Можете дати контакти невропатолога?
Как_б_не_так• 12 ноября 2020
Ответ дляКаркуша Клара
Ну так пропейте еще раз.
При приеме 10 таблеток он никакого привыкания не вызывает.
И посетите невропатолога. Какие проблемы? Смертельного ничего нет.
Ресничный червь• 12 ноября 2020
Ответ дляКак_б_не_так
Господи!!
Ну зачем вам психиатр???
Поділіться вашим неврологом, якщо в Києві, буду дуже вдячна
Цветок Мира• 12 ноября 2020
Ответ дляРесничный червь
Ні я не з Києва
Ресничный червь• 12 ноября 2020
Ответ дляЦветок Мира
Ні я не з Києва
Напишіть в якій кількості приймали припарати і коли, теж приймаю, думаю можливо доза не підходить, бо щось не бачу ефекту
Цветок Мира• 12 ноября 2020
Можливо вам окрім транквілізатора гідазепам, потрібно ще антидепресанти приймати і нейролептики, але цим займається психіатр. А гідазепам не лікує він тільки симптоми знімає, я приймала його 1 або 2 рази на день до полегшення стану, 14 днів, але мені ще деякі рецептурні припадати призначав лікар окрім нього
Каркуша Клара
• 12 ноября 2020
Ответ дляЦветок Мира
Допомогло?
Цветок Мира• 12 ноября 2020
Ответ дляКаркуша Клара
Допомогло?
Допомогло, але у мене ще проблемы з шийним відділом хребта плюс до цього
Каркуша Клара
• 12 ноября 2020
Ответ дляЦветок Мира
Ви пили антидепресанти?
Красавица писяная• 12 ноября 2020
Невропатолог страхи и тревожность не лечит. Это лечит психотерапевт.
Цветок Мира• 12 ноября 2020
Ответ дляКрасавица писяная
Правильно