Пышечка• 14 ноября 2020

Ванна.Фото.Хвастаюсь :)

Купили ванну.Ніби й розмір гарний - 170 на 70.
А дно таке вузьке,що може помитися лише людина,в якої бедра максимум 85 см,як більше,то буде дуже тиснути по центру ванни, якраз в області бедер.
Отакий попандос.Продала за півціни зовсім нову ванну...
Більше не хотіла ризикувати.
Ось такий варіант,як альтернатива звичайній.Принцип той самий,коли робиться душ.Всі матеріали для гідроізоляції тм Mapei.За все про все стала в 10 тис.грн.Рахую,що не дорого.Розмір той самий ,але виглядає значно більшою.
Шумелка Мышь• 14 ноября 2020
Вибачте, але.. жах...

автор Пышечка • 14 ноября 2020
Ответ длямесяцкие
Є варіанти таких ванн. Не погані. Ваша не подобається. Темна. Рагульські кутики. Майстер не міг нормальні вибрати, керамічні, під колір? Різнобой в кольорах плитки, що то за грубезна стінка, а проміжок між ванною та стіною ? . Шопопало наліпили. Краще б знайшли дизайнера хорошого.
Четверте фото дуже вдале )))
Та вода поки впаде на низ,то вистигне

Ви не бачите повністю кімнату,все там гармонічно вписується.І кольори і ’ грубезна стінка’)

Кутиків немає - це фаска на плитці,щоб не було гострих кантів,все таки це ванна)
Продавец овец• 14 ноября 2020
Так она наверное холодная.
И эта перегородка, извините, как общественный туалет.
БеллаДонна• 14 ноября 2020
Ответ дляПышечка
Часний)
Душ зі зливом тепер роблять і в квартирах.
Треба зробити гарну гідроізоляцію
Купальня, как в Будапеште
или гробница
Но главное, что бы вам нравилось.
автор Пышечка • 14 ноября 2020