ЛеньГуглить_правда• 20 ноября 2020
Фільм для підлітка
Порадьте, будь ласка, повчальний і цікавий фільм для хлопця 11 років.
Сижу_и_плачу• 20 ноября 2020
Ответ дляСмурфик
Трансформеров, вселенную Марвел, Джеки чана уже пересмотрели?
Сучасні діти мабуть не знають хто такий Джекі Чан) а Брюс Лі тим паче)
Я за фільми з Джекі Чаном, покажіть дитині як він робить ’кія’
дитина має бути в захваті)) особливо як дізнається, що це не графіка,а він сам оте все робить)
Сижу_и_плачу• 20 ноября 2020
Я б порадила Красотку з Джулією Робертс, але ще зарано хлопцю такому навчатись.
Покажіть, може, Міцний горішок, 5ий елемент, Червону спеку. Щось добре старе. Але дивіться на вікові обмеження, бо в мене діти вже дорослі,а вашому може ще таке зарано.
Смурфик• 20 ноября 2020
Ответ дляСижу_и_плачу
У меня дети обожают ’городской охотник’, ’пиджак’, ’шпион по соседству’, ’кто я’, ’час пик’, ’проект а’, ’доспехи бога’...
Сижу_и_плачу• 20 ноября 2020
Ответ дляСмурфик
Це ж класика його жанру))закусочна на колесах, година пік, шанхайський полудень))
Колись ще дивились з чоловікові його перші фільми , щось про сім зірок кунгфу(трохи містичне) і П´яний майстер 1,2
Зовсім ще молодий там, трохи за 20 років йому) тільки отой П´яний майстер не треба дітям показувати, там він п´є і стає непереможним, то трохи не та політка партії
мне в подростковом возрасте нравился Изгои (Аутсайдеры)Ф.Ф.Копполы, но это не боевик, а для размышлений о дружбе, преданности, жизненных ценностях. Вряд ли современным подросткам понравится, тем более мальчишкам.
П.с. кстати там играют совсем юные Т.Круз и П.Свейзи, но не в главных ролях.
ЛеньГуглить_правда
• 22 ноября 2020
Дівчата, всім величезне дякую! Вибачте, що з запізненням. Мабуть, виберем «Аутсайдери» для перегляду))