Посудомойка• 21 ноября 2020

Може я не права?

Мені вже так це надоїло чоловікові 37 років пішов до тата на роботу вже два роки працює.
Робота з пів дев´ятої до якої скаже Тато працює по-різному приходить додому то 6 вечора 8 вечора буває9 коли хоче то приходить графіка нема з понеділка по суботу робота така то машину, фуру зремонтувати , дерева рубати, косити,ремонтувати, одним словом все що тато скажить , треба робити Він зробить.
Вихідний тільки неділя . Мені це вже так надоїло також дитині 7 років питає чому постійно тата нема. Я вже краще согласна що поїхав за кордон на 3 місяці і місяць вдома хоч щось приїде за місяць зможемо зробити. Випустили Так в чоловіка на таку роботу
неДоПриличий• 21 ноября 2020
Чоловік не може сам собі нормальну роботу знайти?

Рюмка ДЗЫНЬ• 21 ноября 2020
У Вас муж без мнения? Вы как о неодушевленном предмете
ТаПрямТам• 21 ноября 2020
А зарабат ывает сколько?
Нет, не отпустила бы, мне лучше, чтоб в Украине работал. Но, он сам не хочет ехать и не поехал бы
автор Посудомойка • 21 ноября 2020
Ответ длянеДоПриличий
Я його дуже сильно прошу щоб знайшов собі нормальну роботу він мене зовсім не чує слухати зовсім не хоче..
Ганцю в кєдах• 21 ноября 2020
обычный график, что вас не устраивает
Ганцю в кєдах• 21 ноября 2020
Ответ дляПосудомойка
что в вашем понимании нормальная работа? какой график?

мой в прошлом году работал с 9 до победы - обычно в 9-11 вечера дома, в выходные когда встречи, съемки когда еще какие-то дела..
автор Посудомойка • 21 ноября 2020
Ответ дляТаПрямТам
А зарабат ывает сколько?
9000 гри в місяць
Малинка• 21 ноября 2020
Какой-то мужик непришейкобылехвост
Принцепесочка• 21 ноября 2020
Ответ дляПосудомойка
9000 гри в місяць
Значить такий він у вас спеціаліст , що і грошей не заробляє і хати не тримається, знайшов собі зручну відмазку , щоб вдома не сидіти

Ненавязчивый синтезатор• 21 ноября 2020
Ответ дляПринцепесочка
Вы знаете,в селах это отличная зп.Автор,а ваша зп какая?
Ганцю в кєдах• 21 ноября 2020
отличная зп и отличная работа.. в Киеве на НП с бешеным графиком операторы которые и грузики одновременно 11-12 зарабатывают
Принцепесочка• 21 ноября 2020
Ні, це мізер , з сіл, хто хоче працювати, їздять на роботу в місто
автор Посудомойка • 21 ноября 2020
За 9000 грн в нас в місті можна знайти нормальну роботу що й субота вихідний графік з восьмої до шостої а він не хочуть. Я не знаю як з ним вже говорити що мені робити він повністю тата все слухає а мене зовсім ні
Олька Модниця• 21 ноября 2020
Ответ дляПосудомойка
Якщо працюючи на когось - в нього теж буде 9 тисяч - то шило на мило.
Думайте -чого він з дому тікає, а не куди.
Котик-Пупсик• 21 ноября 2020
Ответ дляПосудомойка
Папа чей?
Ваш или его?
автор Посудомойка • 21 ноября 2020
Ответ дляКотик-Пупсик
Папа чей?
Ваш или его?
Его
Ненавязчивый синтезатор• 21 ноября 2020
Ответ дляПосудомойка
Его
Ваша зп какая?
Ненавязчивый синтезатор• 21 ноября 2020
Ну найдет он другую работу,ппочле работы будет папе бесплатно помогать.Вы радуйтесь,что не пьет,работящий.