Посудомойка• 21 ноября 2020
Може я не права?
Мені вже так це надоїло чоловікові 37 років пішов до тата на роботу вже два роки працює.
Робота з пів дев´ятої до якої скаже Тато працює по-різному приходить додому то 6 вечора 8 вечора буває9 коли хоче то приходить графіка нема з понеділка по суботу робота така то машину, фуру зремонтувати , дерева рубати, косити,ремонтувати, одним словом все що тато скажить , треба робити Він зробить.
Вихідний тільки неділя . Мені це вже так надоїло також дитині 7 років питає чому постійно тата нема. Я вже краще согласна що поїхав за кордон на 3 місяці і місяць вдома хоч щось приїде за місяць зможемо зробити. Випустили Так в чоловіка на таку роботу
ТаПрямТам• 21 ноября 2020
А зарабат ывает сколько?
Нет, не отпустила бы, мне лучше, чтоб в Украине работал. Но, он сам не хочет ехать и не поехал бы
Посудомойка
• 21 ноября 2020
Ответ длянеДоПриличий
Чоловік не може сам собі нормальну роботу знайти?
Я його дуже сильно прошу щоб знайшов собі нормальну роботу він мене зовсім не чує слухати зовсім не хоче..
Ганцю в кєдах• 21 ноября 2020
Ответ дляПосудомойка
что в вашем понимании нормальная работа? какой график?
мой в прошлом году работал с 9 до победы - обычно в 9-11 вечера дома, в выходные когда встречи, съемки когда еще какие-то дела..
Посудомойка
• 21 ноября 2020
Ответ дляТаПрямТам
А зарабат ывает сколько?
9000 гри в місяць
Принцепесочка• 21 ноября 2020
Ответ дляПосудомойка
9000 гри в місяць
Значить такий він у вас спеціаліст , що і грошей не заробляє і хати не тримається, знайшов собі зручну відмазку , щоб вдома не сидіти
Ненавязчивый синтезатор• 21 ноября 2020
Ответ дляПринцепесочка
Вы знаете,в селах это отличная зп.Автор,а ваша зп какая?
Ганцю в кєдах• 21 ноября 2020
отличная зп и отличная работа.. в Киеве на НП с бешеным графиком операторы которые и грузики одновременно 11-12 зарабатывают
Посудомойка
• 21 ноября 2020
За 9000 грн в нас в місті можна знайти нормальну роботу що й субота вихідний графік з восьмої до шостої а він не хочуть. Я не знаю як з ним вже говорити що мені робити він повністю тата все слухає а мене зовсім ні
Олька Модниця• 21 ноября 2020
Ответ дляПосудомойка
Якщо працюючи на когось - в нього теж буде 9 тисяч - то шило на мило.
Думайте -чого він з дому тікає, а не куди.
Котик-Пупсик• 21 ноября 2020
Ответ дляПосудомойка
Папа чей?
Ваш или его?
Ненавязчивый синтезатор• 21 ноября 2020
Ну найдет он другую работу,ппочле работы будет папе бесплатно помогать.Вы радуйтесь,что не пьет,работящий.