24 ноября 2020

Видели как от жены деньги хотел заныкать

До поліції надійшло повідомлення про скоєння розбійного нападу на водія таксі поблизу станції метро «Нивки».

Правоохоронці опитали потерпілого та розпочали пошуки нападника, але у ході спілкування із потерпілим правоохоронці зрозуміли, що чоловік можливо надає неправдиву інформацію, оскільки плутається у показах. Він розповів про те, що пасажир порізав куртку, забрав гроші та втік. Однак у ході відпрацювання цієї версії правоохоронці встановили, що у вказаний час до потерпілого у салон автомобіля ніхто не сідав, а відтак він їхав без зупинок.

У подальшому правоохоронці встановили, що чоловік через термінал відправив своїй знайомій гроші. Аби приховати даний факт від дружини, він вирішив зателефонувати до поліції та повідомити про скоєний відносно нього злочин.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 383 (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення) Кримінального кодексу України. Чоловіку повідомлено про підозру, йому загрожує покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до двох років.
автор Доктор Варвар 24 ноября 2020
Смешной такой)
Куплю орехи 24 ноября 2020
Сам себя посадил) и потерял семью. Идиот.
Неугомонная 24 ноября 2020
Дебил и идиот в квадрате. Намного проще было соврать, что вытащили из сумки или кармана. Кто вытащил- где вытащил, в давке неясно.
Домой вернётся, жена ему здоровье чугуном поправит.
автор Доктор Варвар 24 ноября 2020
Глупыш
Фея_3уровень 24 ноября 2020
Ого жена строгая, на какие меры пришлось идти
АнтиТроль 24 ноября 2020
Ответ дляФея_3уровень
Ого жена строгая, на какие меры пришлось идти
может он в тюрьму от нее спрятаться хотел?))))
tettiana 24 ноября 2020
Ответ дляНеугомонная
Дебил и идиот в квадрате. Намного проще было соврать, что вытащили из сумки или кармана. Кто вытащил- где вытащил, в давке неясно.
Домой вернётся, жена ему здоровье чугуном поправит.
може ці варіанти вже відпрацьовані не раз )) довелося щось більше на правду клепати, і не вийшло...
gynger11 24 ноября 2020
жена там видно серьёзная)