Губи до вух• 1 час назад

Де саме на Соломянці був вночі приліт?

Хто з киян знає? Не кажіть звісно точну адресу, просто район чи зону де сьогодні потрапило і знесло з 7 по 9 поверх. Там багато жертв. Знайомий не відповідає, живе на Соломянці, там ці всі будинки схожі між собою. Хтось щось знає?
Пополняю_Карму• 53 минуты назад
Донецька вулиця

Соня-сонятко• 52 минуты назад
Ответ дляруки_Крюги
В новостях писали что штаб для пострадавших в школе 69 на Донецкой 25, то значит рядом дом
идиотка! Жалоба
руки_Крюги• 52 минуты назад
Ответ дляКу ка ку ка ку
Нет
Дат. На видео видны фиолетовые новострои возле Севы
Пополняю_Карму• 52 минуты назад
Ответ дляГуби до вух
Ви уважно читаєте все що я пишу? Про адресу цього штабу дійсно онлайн є інфа. Йдіть тоді на Кличка наїдьте, а не на мене. Але ж ви тільки на форумі така борза
Коли не зможе дозвонитися до близьких, воно зрозуміє
Шалена невинність• 51 минуту назад
Ответ дляКарма хамелеона
Притрушена на всю голову?
Заебали такие как вы. В итоге не напишут?или россияне не знают куда били?
руки_Крюги• 50 минут назад
Ответ дляСоня-сонятко
идиотка! Жалоба
Сама такая. Во всех каналах есть эта инфа
Шалена невинність• 50 минут назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Почему это она та каким словом вы ее назвали?
Потому что она за мир, а не мобилизацию
Дайте вподобайок• 50 минут назад
Ответ дляКарма хамелеона
Коли в ваш будинок прилетить, а подібні автору будуть розпитувати деталі, то не забудьте не агресивно все до дрібниць розповісти вказавши точну геолокацію
Прилетіти може в будь-який будинок в межах певного радіусу конкретного об´єкта. Ви ж не думаєте, що русня рандомно обрала жителів Солом´янського р-ну своїми потенційними жертвами?
Шалена невинність• 49 минут назад
Ответ дляСоня-сонятко
идиотка! Жалоба
Нахуй иди

Пополняю_Карму• 49 минут назад
Ответ дляКарма хамелеона
Коли до ваших родичів прилетить, зрозумієте
Карма хамелеона• 49 минут назад
Ответ дляДайте вподобайок
Ну так правильно, для подальших обстрілів потрібно уточнювати координати, аби прицілювання було точнішим
Дайте вподобайок• 48 минут назад
Ответ дляКарма хамелеона
Координати їм давно відомі.
Карма хамелеона• 47 минут назад
Ответ дляПополняю_Карму
Та наєі, коли до ваших, це ж ви тут раді координатами ділитися, ото загиблі мають подібний вам завдячувати, тож вам і вашим родичам, щоб наступного разу таких бажань не виникало
Стервочка• 47 минут назад
Ответ дляГуби до вух
Буду писати його родичам у фейсбук
Так пишите им и узнавайте
Зачем вам адреса?
Пополняю_Карму• 47 минут назад
Ответ дляКарма хамелеона
Ваші речі вам на плечі
руки_Крюги• 47 минут назад
Ответ дляГуби до вух
Близько, де він живе, але не прямо там. Дякую
Это дом гостинка где все однушки. Вы не знаете в его доме есть двушки? Если да, то не его дом точно
Домовенок Кузя• 46 минут назад
Якщо вам так дорог ваш ’знайомий’, чому ви не поїхали додому до нього?
автор Губи до вух • 46 минут назад
Ответ дляСтервочка
Так пишите им и узнавайте
Зачем вам адреса?
Ви вмієте читати? Перечитайте мій пост.
Карма хамелеона• 46 минут назад
Ответ дляПополняю_Карму
Ваші речі вам на плечі
Та ні ж, ваші. Ви готові здавати координати, здавайте місця проживання вас і ваших родичів, недоумкувате

Катастрофа• 46 минут назад
Ответ дляГуби до вух
Я ні. А от тут була одна пані з ніком Prervana, та відразу здавала тут локації, коли рік тому Борщагівці прилітало
Вона і склади у В. винюхувала, у неї навіть тема є про склади
Пополняю_Карму• 46 минут назад
Ответ дляКарма хамелеона
Жалоба
автор Губи до вух • 46 минут назад
Ответ дляДомовенок Кузя
Ви тупенька?
автор Губи до вух • 45 минут назад
Ответ дляруки_Крюги
Тоді точно не його дім
Шалена невинність• 45 минут назад
Раньше называлось севастопольская площадь
автор Губи до вух • 45 минут назад
Ответ дляКарма хамелеона
Дайте ваші координати. Відправлю санітарів
Пополняю_Карму• 44 минуты назад
Ответ дляКарма хамелеона
Лікуйтесь і одужуйте
Домовенок Кузя• 42 минуты назад
Ответ дляГуби до вух
Ви вмієте читати? Перечитайте мій пост.
Женщина, в посте указано ’знайомий, не родич, не муж. С чего такая тревога за просто знакомого, за него некому больше волноваться? Плохо пахнет от вашего поста
Пополняю_Карму• 43 минуты назад
Ответ дляДомовенок Кузя
Не прилітало до друзів ні разу? Оце щаслива людина
Знаєте всі їх адреси ?
Домовенок Кузя• 42 минуты назад
Ответ дляГуби до вух
Ви тупенька?
А вы судя по хамству- раша быдло хамло, вынюхивающее тут инфо
Радостина• 42 минуты назад
Женщины, вы совсем уже ипанулись на этом форуме? Человек не спрашивает точный адрес, а приблизительно улицу. Какие нах координаты? Пятый год войны, очнитесь уже. Они ракеты по направлению ветра наводят по-вашему?