Семена рукколы• 25 ноября 2020
Чи можна десь отриматт безкоштовну консультацію по ковід? Бо в інста лікарі
Хочуть по 250-500 грн за консультацію
Мені не шкода.. але зто зна який той лікар
И.О. человека• 25 ноября 2020
Бесплатно и конкретно ваш случай у терапевта по декларации. Даже тут по доброте бесплатно ваш случай будет рассмотрен только в привязке с анализами, назначения могут быть общие. Нет смысла тратить деньги на такие консультации
Аноним Советчик• 25 ноября 2020
Мамзелькин• 25 ноября 2020
Зайдіть до Степанова на сторінку в фейсбук, він проходив шлях пацієнта з ковід без декларації. В кінці, все-таки його проконсультували, як йому лікуватися. Там ніби три відео
ЯНаПэПэ• 25 ноября 2020
В Вайбере было сообщество от МЗ, там все расписывали и были данные где можно проконсультироваться. Я уже удалила,т.е.переболела
У кого такое было• 25 ноября 2020
2 листопада розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр МОЗ з протидії коронавірусній хворобі. Тепер, щоб отримати вичерпну інформацію, яка стосується лікування та діагностики COVID-19, варто лише
зателефонувати за номером 0-800-60-20-19.
Дзвінки на цей номер безкоштовні. Консультації надаються цілодобово.
Бла бла бла• 25 ноября 2020
В Фб врач Oleksandr Kukharchuk. Он и консультирует и много публикаций полезных делает