Чучело сосны• 28 ноября 2020
А как вы "общаетесь" с мужем после 10 лет вместе?))
Только что словил а себя на мысли как мы "живём".
После фразы "лестно льстишь"..
Любим мы шутим над собой, над друзьями, если есть ссора то это сразу решается, не тянем обиду, не молчим неделями.. как-то легко и просто. Обожаю нас...это мой человек...а как у вас??
Дам хороший совет! Когда мы начали встречаться то муж сказал, чтобы нибыло никогда не переходить на личности.. "дура и дурак" у нас не звучит и считается "уже" оскорбление
После фразы "лестно льстишь"..
Мамаша в бигудях• 28 ноября 2020
Ответ дляЧучело сосны
Вы прям о нас написали
я думаю это классика жанра )))
Чучело сосны
• 28 ноября 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
Говорили....толку мало
До психолога він не хоче
Значить йому це не потрібно... погано
Просериарила молодость• 28 ноября 2020
15 лет вместе, 13 в браке. Мой любимый и самый родной человек. Самое обидное, что сказал за все время-’ барыня’ это была самая большая сора))). Но, в итоге признал, что таки я была права
. Все вместе, все сообща. Есть и страсть, романтика, забота, уважение.
Ждун с Нибиру• 28 ноября 2020
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Любовник И вас попустит
Якось не хочеться, увагою не обдчлена, навпаки
Кофр для ноги• 28 ноября 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
Останній рік двже погано живем((
Рідко розмовляєм, правда забезпечує мене від і до і на бюдях ми ідеальна сімя, але розумію, що це показуха.
Розійтись можпм, але заміж і ін чоловіків я не хочу, та й донька болісно це сприйме....
Тупий кут, не знаю як бути далі
Скільки разом?
СССРовна• 28 ноября 2020
Ми 16 років разом. Він ніколи не підвищує голос на мене, про різні образливі слова я навіть не чула. Він дуже , дуже спокійний, а я емоційна, припадошна. Але ніколи ми не обзиваємо один одного. Він моя надія і опора, він мій найміцніший захисний щит від усіх життєвих стихій. Ми часто розмовляємо на будь-яку тему. Якщо комусь щось не подобається завжди озвучуємо претензії, ми не телепати, читати думки не вміємо. Сварка виглядає так : я - кричу і щось доводжу, чоловік слухає , потім посміхаєтья мені і я вже не серджусь.
Доставучая• 28 ноября 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
11 років було
Зрозуміло. У нього хтось є ще окрім вас
Ждун с Нибиру• 28 ноября 2020
Ответ дляЧучело сосны
Значить йому це не потрібно... погано
Можливо і нього хтось і є, я ніаоли не кричала мій на такий...
Мабуть ще те, що у нас великий будинок, він поїв і пішов в кабінет, його не видно не чути.
Я теж то уроки допомагаю, то англійську вчу, то в трнажерці, ми не пересікаємось, раніше щодня обідали разом, зранку на каву їздили, ....
Мабуть це кінець, поки живу так.
Olesya777777• 28 ноября 2020
так приємно, що багато щасливих сімей! і самій захотілося розповісти! Любов в сім´ї після 15 років- це більше, ніж конфети- букети. я люблю своє відчуття біля Нього - тепла, захисту, спокою, натхнення, свободи! мій Чоловік ніколи не дорікнув мені найменшою дрібницею, завжди
морально підтримувавв мене у всіх моїх шалених проектах. в ’нашому ’ світі - і він , і я почуваємо глибоку повагу, підтримку, розчиняємось один в одному. навіть не віриться , що пройшли через страшні часи на межі розлучення :) всім бажаю знайти с
Свою Людину!
Кофр для ноги• 28 ноября 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
Він старший за вас?
Ждун с Нибиру• 28 ноября 2020
Ответ дляДоставучая
Зрозуміло. У нього хтось є ще окрім вас
Можливо
Едимнаморе• 28 ноября 2020
13 років разом. Якби мала можливість, то давно пішла б від нього. Ніякої підтримки, любові. Ще й випивати почав.
Є донька, 10 років.
Ждун с Нибиру• 28 ноября 2020
Ответ дляКофр для ноги
Він старший за вас?
Ні, на 9 місяців молодший
Чучело сосны
• 28 ноября 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
Мабуть це кінець, поки живу так.
Ситуація знайома.так у моїх кумів. Є все ,навіть більше, але питання виховання дітей це складний процес.папа мімо.не має спілкування . сім´я є і немає...
Чучело сосны
• 28 ноября 2020
Ответ дляЕдимнаморе
Є донька, 10 років.
Розслабив булки? Вибачте
Кофр для ноги• 28 ноября 2020
Ответ дляЕдимнаморе
Є донька, 10 років.
А його прогнати?)
Любвиобильный бот• 28 ноября 2020
Автор, у нас примерно так же, по поводу обзывательств проговорили еще на первой неделе, для меня это неприемлемо. Сразу до свидания. Один раз правда было, но я еще и сняла видео, мягко говоря не очень трезв был, правда и дурой не называл, а глупой женщиной))) утром открыл телефон и сутки ходил в шоке от себя...
Ждун с Нибиру• 28 ноября 2020
Ответ дляЧучело сосны
Дитині він приділяю достатньо уваги, щовечора лягає біля неї, розмовляюють, на танці возить
Ну й гуляєм ми разом як сімя часто, але близкість зпикла
Чучело сосны
• 28 ноября 2020
Дякую дівчата за відвертість.. все-таки більше поваги, кохання, розуміння ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Едимнаморе• 28 ноября 2020
Ответ дляЧучело сосны
Розслабив булки? Вибачте
Так. Так живе, ніби сам по собі.
Чучело сосны
• 28 ноября 2020
Ответ дляЕдимнаморе
Так. Так живе, ніби сам по собі.
Вибачте, спробуйте поставити його в ситуації ’холостяка’
Ждун с Нибиру• 28 ноября 2020
Ответ дляКофр для ноги
Може просто період такий...
Можливо, але мені здається це початок кінця
Доставучая• 28 ноября 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
Можливо
Змусьте його ревнувати вас
Повірте, це працює
Чучело сосны
• 28 ноября 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
В деяких випадках , можливо,це кращий вибір. Знайти щастя, чи жити самим,але спокійно
Ждун с Нибиру• 28 ноября 2020
Ответ дляДоставучая
Змусьте його ревнувати вас
Повірте, це працює
Він ревнує, дуже ревнивий
Едимнаморе• 28 ноября 2020
Ответ дляКофр для ноги
А його прогнати?)
Ми знімає квартиру.
Вже погрожувала, що не пущу п´яного додому. Слово дотримала. Дочка дуже плакала, просила пустити. Я вистояла. В нього було 2 варіанти: поїхати ночувати на роботу в номер (працює в мережі) або до мами в інше місто.
Поїхав на роботу.
Просив вибачення в дитини.
Та чи на довго його вистачить.......
Поїхав на роботу.
Просив вибачення в дитини.
Та чи на довго його вистачить.......
Чучело сосны
• 28 ноября 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
Він ревнує, дуже ревнивий
Ревність це слабкість...не впевненість