Аноним Завхоз• 07 декабря 2020
Роль жены возможна при таком раскладе? ))
Не хочу заниматься бытом. Убираю только в своей квартире. Готовить не люблю, лично мужу бы не выготавливала. Сама могу покушать в кафешке на территории жк. Люблю спать до обеда. Люблю побыть одна и личное пространство. Из хобби - зарабатывание денег, шоппинг, путешествия, секс)
Ламборджини• 07 декабря 2020
Ответ дляГубки-уточкой
Не знаю, я на СЗ не встречала таких.
Почти каждый переводил рано или поздно на тему а умею ли я приготовить пожрать и люблю ли это дело.
Мужикам нужно 3 по-: по-жрать, по-спать и по-...сами знаете что.
Это база, никуда от нее не деться.
Потому что жрать, это человеческая потребность. Человек не может не есть.))
Меряно-перемеряно• 07 декабря 2020
Ответ дляviter33
Дружина обходиться дорожче, перевірено.
Тому дешевше ’просто домробітниця’ без статусу дружини.
Так Авторка заробляє. А домробітницю можна найняти без задіювання в домашні справи дружини. Ви працюте, хочете чисту білизну й обід і дружина так само. Так що ж не так?
Санька-4b93• 07 декабря 2020
Ответ дляЛамборджини
С новорожденными тоже спали до обеда?
Ну, с новорожденным ещё и можно поспать. А что было 3-4 года назад? Когда одной 4, а другой год? Или сами выросли пока мамка спала?
Пургену мне• 07 декабря 2020
Ответ дляЛамборджини
С новорожденными тоже спали до обеда?
Спала весь час коли мені хотілося, ритм дитини=мій і цей час особливо тепло згадую
я прям кайфувала в цей період..
Ламборджини• 07 декабря 2020
Ответ дляСанька-4b93
Ну не знаю. У меня не выходило, ребенок болезненный. Высыпаться стала полноценно лет после двух.)) До обеда отродясь никогда не спала, разве что во времена молодости.
Ламборджини• 07 декабря 2020
Ответ дляПургену мне
я прям кайфувала в цей період..
Только при наличии помощников такое возможно.
Меряно-перемеряно• 07 декабря 2020
Ответ дляПургену мне
Про що ви говорите у мене 2-є у лютому 8 та 5 років , можу легко прокинутись і в 12, коли в школу - старшу відправила (живемо прямо біля школи) меншій дала сніданок включила мультик а сама люлі, коли всі вдома маму ніхто не будить, сплю солодко поки сама не прокинусь
Мати божа... І дитина в 4 р до 12 год мультики дивиться? Нормально спите, здорова нервова система, заздрю. Ніколи не могла спати до 12
Ответ дляМеряно-перемеряно
Я - взагалі не розумію, навіщо шлюб, якщо пара не планує заводити дітей.
Кожного дня щоб хтось варив їсти з чужих (найнятих) людей - слабо уявляю (хоча. звісно, таке є в заможних і занятих людей).
Але валятися до обіду і не варити їсти - ну максимум статус людини ’для стосунків’, точно не дружини.
Про відсутність необхідності заради сексу, мандрівок йти в ЗАНС - вже писав.
Меряно-перемеряно• 07 декабря 2020
Ответ дляЛамборджини
Взв´язку з тим, що ненавиджу готувати, синів учу, щоб не були побутовими інвалідами і готували самостійно як підуть від нас. Хто зна, як там життя складеться.
Ламборджини• 07 декабря 2020
Ответ дляМеряно-перемеряно
Домработница явление нечастое и позволить ее себе среднестатистическиий житель нашей страны никак не может. Потому придется обязанности делить между супругами. Не выйдет одному спать до обеда, другому жопу рвать на немецкий крест.)
Ламборджини• 07 декабря 2020
Ответ дляМеряно-перемеряно
То есть вы не готовите это норма? Или побутовыми инвалидами могут быть только мужчины?
Меряно-перемеряно• 07 декабря 2020
Ответ дляviter33
Ключове в дописі - Автор сама заробляє. Скільки б вона не валася, але якщо заробляє собі на харчі і потреби, то нащо прислужуватися вдома чоловікові? Ось цей момент ви чомусь ігноруєте.
пс Купа пар бездітні. Значить, обоє працюють. Значить, чоловік закінчив роботу й віддпочиває, а дружина закінчила роботу і що робить?? А нащо їй це треба?
Stepa_nida• 07 декабря 2020
Ответ дляviter33
Ну так это Ваше личное видение жизни. Брак для детей.
А для других это официальный юридический статус партнера в различных жизненных ситуациях.
Ламборджини• 07 декабря 2020
Ответ дляviter33
Согласна.
Ламборджини• 07 декабря 2020
Ответ дляМеряно-перемеряно
Действительно и зачем ей это надо? Зачем то она этот вопрос задает. Где вы видите эти кучи бездетных пар? В моем окружении ни одной такой пары нет. Даже женщины не в браке рожают для себя. Если люди хотят жить исключительно для себя, им в принципе брак не нужен.
Меряно-перемеряно• 07 декабря 2020
Ответ дляЛамборджини
Я готую, хоч і не люблю.
Не норма заставляти себе робити весь час що не любиш. Але норма вміти себе обслуговувати. Тому вже дечому навчила. Звідки я знаю, як складеться їхнє особисте життя?
Stepa_nida• 07 декабря 2020
Автора в теме уже давно как нет, а Советчицы, которые видят ценность жены только в бытовой принадлежности, никак не угомонятся
Мне вот интересно, так много тем, где девочки жалуются, что мужчины не берут на себя вообще ничего в быту, готовке. А тут вдруг автор такое захотела
Ответ дляМеряно-перемеряно
Якщо добровільно бездітні - не розумію .
Якщо проблеми з народженням, штучно чи усиновляти не хочуть - ще можу зрозуміти, що їх тримає в шлюбі (вдвох легше вирішувати життєві проблеми, ніж одному, особливо на старості).
До чого ту ’сама заробляє’ ?
Чоловік теж може закинути речі в пралку, помити підлогу чи зварити просту їжу - це не довго і не складно .
Просто в чому тоді полягає статус ’дружини’ і навіщо йти в ЗАГС заради звичайного сексу і подорожей (це все, що вміє автор) ?
До чого ту ’сама заробляє’ ?
Ламборджини• 07 декабря 2020
Ответ дляМеряно-перемеряно
Я готую, хоч і не люблю.
Есть такая штука потребности. В воде, еде, крыше над головой (первоочередные). И женщина должна это уметь, точно так же как и мужчина. Кто готовит в семье, это предмет совместного договора и возможностей. Зачем называть это инвалидностью, мне непонятно.
Меряно-перемеряно• 07 декабря 2020
Ответ дляЛамборджини
Ви дивна. Одружуються, бо хочуть. Не народжують, бо не хочуть. Або не можуть, але вони пізніше про це дізнаються, і якщо згодні, то не розлучаються.
Stepa_nida• 07 декабря 2020
Ответ дляviter33
До чого ту ’сама заробляє’ ?
Любовь
Прикиньте
Такое бывает
Прикиньте
Такое бывает
Stepa_nida• 07 декабря 2020
Ответ дляviter33
Шлюб тут яким боком ?
Я уже писала выше
Любовь и как следствие - желание дать партнеру официальный юридический статус. Вы, наверное, не знаете что дает двум людям брак в правовом поле)
Но в принципе, спасибо за Ваши ответы. Бывает полезно увидеть что люди бывают...такими
Ответ дляStepa_nida
Я уже писала выше
Я чудово розумію, які складнощі створює офіційний шлюб і тому абсолютно не розумію необхідності укладення шлюбу заради сексу та подорожей .
Ламборджини• 07 декабря 2020
Ответ дляStepa_nida
Любовь
Прикиньте
Такое бывает
Прикиньте
Такое бывает
Любовь-это когда люди пытаются друг другу помочь и сделать жизнь проще и легче. Сделать друг друга счастливее. Но любые телодвижения со стороны женщины, на советчице называются обслуживанием, она автоматом превращается в домработницу. То есть, по местной теории счастливая женщина-это штат прислуги, спать до обеда и путешествовать? Однобокая такая любовь. И не дай Бог, что нибудь подобное позволить мужчине.))
Меряно-перемеряно• 07 декабря 2020
Ответ дляviter33
До чого ту ’сама заробляє’ ?
Вони спілкуються, разом проводять вільний час, лікують один одного й підтримують - люблять, коротше. Все те ж саме роблять, як і пари які ще не народили, чи пари у яких виросли діти, бо діти - це тимчасове явище. Найкращий час мого життя це роки до народження дітей. По фото видно щасливі незаклопатані вирази обличчя. Ми дочекатись не можемо, коли діти виростуть і розійдуться.
Статус дружини й чоловіка в тому, що нам комфортно разом. Хіба цього мало?
Ответ дляМеряно-перемеряно
Що змінює ’статус подружжя’ в порівнянні з людьми? які ’просто разом’ (без цього статусу) ?
Пургену мне• 07 декабря 2020
Ответ дляЛамборджини
Я, чоловік і діти. Свекруха лише один раз допомогла свекруха, коли перед родами мене положили виймати песарій, а чоловік мусив поїхати в інше місто. 4 дні вона була зі старшою дитиною, після чого заявила що її нада до психолога, бо ж за 4роки баба вперше приїхала понянчити внучку й та її не приймала перших днів два, плакала сильно (нехотіла раніше бабця до внучки, а тут волею-неволею мусила, а як її доця просила то чуть не щодня їздила.. ну це таке..) . я їй це до цих пір пробачити не можу ті заявочки про психолога
Меряно-перемеряно• 07 декабря 2020
Ответ дляЛамборджини
Пояснюю. Чоловіки часто (дуже часто) не займаються хатніми справами, мотивуючи, що не вміють і не чоловіча справа готувати. І навіть готову їжу не кладуть собі в тарілку, а ждуть обслуговування. Оце я й називаю побутовою інвалідністю.