Незнакомлюся• 08 декабря 2020
Плануєте купити нове авто? А яке?
З однієї сторони хочу щось по-типу кросовера Хундай Туксона.
З іншого щось не дуже габаритне та економічне.
А ви на якому зупинили свій вибір?
успокойте_Меня• 09 декабря 2020
Ответ дляВорую вкусняшки
У тусона и спортедж одна платформа.
×1, я знаю) а різниця в ціні суттєва
Незнакомлюся
• 10 декабря 2020
Ответ дляуспокойте_Меня
Дякую, хай і Вам вибрана машина послужить надійно.
ще пораджу звернути увагу на моделі КІА: співвідношення цініюа-комплектація-якість кращі, ніж в хюндай. У нас був спортейдж дизель, у знайомих є Соренто, ніро, ріа і два спортейджі - ніхто не нарікає
Дякую Вам!!
Ото ж я якраз і вагаюся,чи взяти хундай туксон чи кіа stonik
.Чому і темку цю створила))
Ви прям в яблочко
.Чому і темку цю створила)) Ви прям в яблочко

Незнакомлюся
• 10 декабря 2020
Ответ дляуспокойте_Меня
×1, я знаю) а різниця в ціні суттєва
так,я теж знаю.Але різниця тисяч в 100.
І туксон більше подобається.А та модель,що буде в 21 році,то взагалі - бомба просто буде
успокойте_Меня• 10 декабря 2020
Ответ дляНезнакомлюся
так,я теж знаю.Але різниця тисяч в 100.
Судячи з анонсів КІА там теж матимуть чим порадувати) про бомбу повеселили)
успокойте_Меня• 10 декабря 2020
Ответ дляНезнакомлюся
Дякую Вам!!
.Чому і темку цю створила))
Ви прям в яблочко

Стонік менший просто. А взагалі, подивіться відеоогляди автоблогерів, там багато корисної інформації. Але обов´язково пробуйте машину, тест-драйв допоможе остаточно вибрати ’своє’ авто. В мене тричі було так, що по картинках, опису та відеоогляду хотіла машину, а проїхалась - і не те ’пальто’
Незнакомлюся
• 10 декабря 2020
Ответ дляуспокойте_Меня
ну тааак))
я приблизно на такій по-розміру зараз їжджу...
ось і думаю,треба мені більший Ткусон чи брати те,до чого я звикша
На рахунку тесту - погоджусь на всі 100!!
Ти маєш злитися з машиною і відчувати бабочки від водіння
успокойте_Меня• 10 декабря 2020
Ответ дляНезнакомлюся
ну тааак))
+1, обожнюю це відчуття
Подивіться Спортейдж, реально хороше співвідношення ціна-комплектація
Незнакомлюся
• 10 декабря 2020
Ответ дляуспокойте_Меня
+1, обожнюю це відчуття
мені мордочка не дуже
І в нашому місті їх стіііільки вже їздить шо капєц просто
успокойте_Меня• 10 декабря 2020
Ответ дляНезнакомлюся
мені мордочка не дуже
А мені подобається, дещо агресивний) як на картинці) генерацію 2021 обіцяють дуже цікаву. А що багато - так це тому, що оцінили її переваги
Незнакомлюся
• 10 декабря 2020
Ответ дляуспокойте_Меня
клас!!
загуглю нову модельку,не бачила ще