ОдинРазНадетое• 09 декабря 2020
Чи маю я право на щорічну премію та до дня Вчителя,якщо працюю з вересня?
Я весь час працювала вчителем за сумісництвом. Тому премії ніколи і не отримувала. Ні до Дня Вчителя, ні щорічної.
А ось з вересня цього року я вже повністю перейшла працювати в школу на ставку. І це є моє основне місце.
І знову всім вчителям до Дня Вчителя в жовтні премію дали, а мені - ні.
Директор пояснила, що я працюю не за сумісництвом з вересня тільки півтора місяця, то про яку премію може йти мова. Хоча мені здається, що якщо премія дається до Дня Вчителя, то яке має значення, скільки я працюю на посаді вчителя. Адже це премія до Дня Вчителя, а я ж Вчитель.
Далі, тепер вже знову сьогодні ділили щорічну премію вчителям. Мене знову до списку не включили, так як директор пояснила, що я працюю лише четвертий місяць як не сумісник. А це премія щорічна, тому премію дають лише вчителям, що пропрацювали вчителями на основному місці цілий рік - від грудня того року - до грудня цього року). А я мало пропрацювала як основний працівник - тільки четвертий місяць.
Будь-ласка, допоможіть порадою. Чи я хоч на якусь премію( До Дня Вчителя та Щорічну) як вчитель можу претендувати, якщо працюю вчителем не сумісником з вересня місяця цього року?
Чупокабра• 09 декабря 2020
Тут всё на усмотрение администрации, как захотят так и распределяют. Наши говорят, что это премия за прошедший год, кто как работал - такая и премия.
ЖенаАйтишнеГа• 09 декабря 2020
Должны давать всем. Незнаю только в каких размерах, на усмотрение директора скорей всего. А ко дню учителя скорей всего пол оклада.
Попипиповна• 09 декабря 2020
Ну у мене з вами схожа ситуація. Працюю лише з жовтня офіційно то теж до дня вчителя нічого не давали. Сказали потрібно проробити хоча б рік. Але моїй подрузі ну хоть вона і не вчитель а вихователь у садочку на день дощкілля дали премію хоча теж працює не давно.
Тому рахую що то де як вирішать
Идущаяповолнам• 09 декабря 2020
Херсон. Премия ко Дню Учителя с формулировкой ’за сумлiнну працю’ и указанием статьи 57. Кто работает с 1 сентября, не получают. Получите в следующем году. Если премию дадут. У нас ежегодно профсоюз у местных властей выбивают процент от оклада.
Я такая наивная• 09 декабря 2020
У нас дали всем. И тем кто с сентября. Но им пятьдесят процентов.
Идущаяповолнам• 09 декабря 2020
Я так понимаю, что сейчас премию распределяют из фонда экономии. В таком случае у нас дают всем.
220В• 09 декабря 2020
А ми щорічної премії ніколи і не бачили. Працюю вже більше 20 років.
До Дня вчителя тим, хто тільки з вересня працює, не дають.