Ваша прЭлесть• 09 декабря 2020
Відмова в призначенні аліментів, в кого таке було
Подала в суд заяву в суд про видачу судового наказу про стягнення аліментів, в заяві зазначила 1/3 доходу чоловіка, з суду прийшла відмова- на одну дитину можна просити тільки 1/4 доходу, написано, що неможливо звернутись з такою самою заявою, а тільки позовом. Хто знає, чи можливо подати заяву на 1/4 доходу, чи все таки також потрібно вже подавати позов?
дамаБезСобачки• 09 декабря 2020
Писала 2 раза заяви і 2 відмови а потім видали бо та суддя була в відпустці і другий дав добро. Я так зрозуміла все залежить від суддів. Якщо писати заяву по зразку самого суду то можна виграти більше шансів
Мой_ужин• 09 декабря 2020
потому что вы неправильно составили. на 1 ребенка 1/4 дохода. вот и все. подавайте второй раз заявление. я подала и мне выдали приказ через 10 дней. откуда вы взяли 1/3?? с потолка.? если вы хотите 1/3, то заведомо проиграшное дело. это надо в суде еще доказать, почему вам надо именно 1/3.
Мексиканочка• 09 декабря 2020
Якщо у вашої дитини є інвалідність або вона потребує спецдогляду та тому подібне - то можна вибивати 1/3....
Ваша прЭлесть
• 09 декабря 2020
Ответ длядамаБезСобачки
але повторно я можу написати заяву на видачу наказу, тільки на 1/4 доходу? Бо в ухвалі написано що не можна, але це можливо точно таку, з1/3 доходу, я так і не зрозуміла?