Як на мене то алгоритм роботи зовсім неправильний, оскільки самі дописувачі приймають рішення про "бан" того чи іншого користувача та закриття теми. Виходить якщо тема комусь не подобається чи якимось чином зачіпає, то на неї просто скаржаться, замість того щоб обговорити, та, можливо, знайти рішення.
Для прикладу тема про рівень освіти по регіонах країни, за результатами ЗНО. Замість того, щоб обговорити проблему поганої освіти в південних та східних регіонах, кілька яскравих представниць цієї освіти просто написали: ’Самі дурні’ і відправили автора в бан і тему закрили.
Полностью с вами согласна,я понимаю за мат-в бан,а когда у тебя другая точка зрения-и бан это бред,я попала в бан за фразу ’ нищие духом-нищие и в жизни’
Повністью підтримую варіант коли є чіткі правили і за їх порушення ’бан’
Я раньше думала, что админы читают причину заявления на бан. А потом узнала, что банят за количество жалоб. В принципе бан нужен, иначе совсем с катушек слетят. Очень часто некоторые ’ ущербные’ дамочки позволяют себе лишнего. И без наказания,здесь будет хаос и форум ляжет
Правила нібо то ж, але проукраїнська тема може ранити почуття росіян що тут ошиваються , та проросійських українців і своїми численними скаргами відправляють тему в бан. Хоча тема не порушувала правил.
Читаем правила, выполняем и в бан не попадаем. У кого есть непонимание причин бана- пишем на поддержку. Что касается бана по количеству жалоб- тоже пишем на поддержку, если нарушения нет он будет снят. Вопрос закрыт.