Ля-ля-ля• 10 декабря 2013
Ручний порохотяг - у кого є ?
дуже мені потрібна річ на кухня
крошки, розлита вода і тд
коли є маленькі діти, пишуть , що незамінна річ
фірм є багато
радять Ровента і Філіпс
у кого є, поділіться будь ласка враженнями
дякую
Лунтик-паунтик• 10 декабря 2013
Ой труба, увидела пьілесос!ДА, ЛИШНИЙ РАЗ УБЕДИЛАСЬ в тупости украинского язьіка! Какой д...К придумал такое? Причем здесь такое название?
Любовь Калистратовна• 10 декабря 2013
В мене є Електролюкс найновіша модель, вже рік користуюся, дуже задоволена, при тому, що в мене він єдиний, звичайного пилососа немає. Як для приміщення без килимів то чудово збирає дрібне сміття та пил, також пилосошу ним килимки в вітальні та сан.вузлі. Батареї вмстачає на квартиру в 50 м. Моя донька чудово ним користується з 6-ти років, а з,ємним маленьким прибилає крихти)))
Русская Богатырша• 10 декабря 2013
Ответ дляЛунтик-паунтик
бывает еще Пылосмок =)
Ля-ля-ля
• 10 декабря 2013
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Схожий на цей
дякую
як його чистити?
Ля-ля-ля
• 10 декабря 2013
Ответ дляШумелка Мышь
да) слово придурковатое))))))))))
сорі
суржиком не вмію писати
Моль Молливна• 10 декабря 2013
да, слово смешное, впервые увидела на ценнике в фокстроте, долго пыталась понять ЧТО ЭТО ЗА ЧУДО???
спасибо автор, просветили.
великий и могучий укр. язык, пупоризки, пилевсмоктувачи, геликоптери...рулят
спасибо автор, просветили.
Хлопаю ресницами• 11 декабря 2013
Ответ дляЛунтик-паунтик
сама ты тупая!
Любовь Калистратовна• 11 декабря 2013
Ответ дляЛя-ля-ля
дякую
як його чистити?
Спочатку виймається маленький пилосмок, а вже в ному є контейнер, для сміття та фільтр. Контейнер невеликий, вистачає на прибирання квартири або цілий день для кухні. Бажано періодично мити деталі контейнера під проточною водою, та сушити гарно.
Лунтик-паунтик• 11 декабря 2013
Ответ дляХлопаю ресницами
сама ты тупая!
Воспитание из вас так и пре! Я высказала свое мнение и мы с вами не на ТЫ!