Главный котик• 28 декабря 2020

Киньте ідеї для подарунку на ДН свекрусі.

Запитувала, каже, що нічого не треба. 44 роки.
Пьера Безухова• 28 декабря 2020
Мне 43. Уж лучше просто цветы. Думаю, что вкусов не знаете.
Великий сатирик• 28 декабря 2020
Хай ще син запитає. Скажіть, що все одно подарунок будете купляти, то краще купити потрібну їй річ
автор Главный котик • 28 декабря 2020
Ответ дляВеликий сатирик
Та запитував, каже, що нічого)
ДеньгиНеСдаю• 28 декабря 2020
Своей дарила зонт качественный .
Агент Пинкертона• 28 декабря 2020
опишите ее. какой стмль в одежде предпочитает? где работает? чем увлекается?
Великий сатирик• 28 декабря 2020
Розумію, в нас така сама, хіба що їй 83. Тоді подаруйте щось смачне. Чай, шоколадні цукерки тощо.
автор Главный котик • 28 декабря 2020
Ответ дляАгент Пинкертона
Блондинка, фігурова, стиль більш до класики. Працює завмагазином
Der_Natali• 28 декабря 2020
Шампанское, конфеты и подарочный сертификат. Тут уже на выбор. Ходит в салон? Спа? Как насчёт макияжа?
Не по теме... 44 года и свекровь. Блин, мне 36 и у меня ребёнок первый. Как то не по себе
Папина дочка• 28 декабря 2020
Подарунковий чай,каву
Обращеница• 28 декабря 2020
Ой. Молодая свекровь)
Мне 42 будет послезавтра. Из моих хотелок - парфюм(но нужно знать вкус, конечно), плед с рукавами - прикольная штука, можно за ноутбуком лежа работать или как я вязать и в тепле всё. Пижаму хочу новую. Старшей дочке заказала гранатовое вино , очень вкусное. Что еще?
На сережки недавно золотые смотрела. Хотя я золото не очень как-то))))
Агент Пинкертона• 28 декабря 2020
Ответ дляГлавный котик
красивую стильную шаль. кашемир и тп. тонкую и теплую. с расцветкой аккуратно. без брендовых значков за 700 грн.
для дома что- то.
хорошее большое полотенце+ интересные свечи.
набор из экзотических фруктов. видела рекламку. собирают в подарочную коробочку.
Обращеница• 28 декабря 2020
А вообще - всегда можно подарить сетрификат, практически в любой магазин. В тот же Брокар.
Обращеница• 28 декабря 2020
Ой сертификат
Интеллектуальные оладьи• 28 декабря 2020
Молода свекруха, не вгадаєте зі смаками. Або згадуйте, що вона конкретно хотіла, або даруйте сертифікат.
Редисочка• 28 декабря 2020
Ответ дляОбращеница
Дівчата, сорі, не по темі. В мене вже рік лежить сертифікат на 1 тис грн. Дуже невдалий подарунок (чи то сума, чи магазин - не знаю). За 1 тис неакційного товару - не дуже розженешся. Сертифікат на товари зі знижкою не можна витратити. Тому мені, щоб витратити його і купити, що потрібно, треба ще 1000-2000 докласти своїх. Нафіг таке треба?:). Парфуми вчора стояла дивилася, так і не вибрала нічого, а придбати якусь розчіску чи масочки за 1тис теж не хочеться. тому, якщо сертифікат туди, то не на цю суму)))
Редисочка• 28 декабря 2020
а якщо по темі: в свекрухи точно є якісь інтереси і захоплення (це вже Ви її краще знаєте). підказки різні... 1. мені 41 майже, я не те щоби богиня кухні, але готую коли є час із задоволенням. мені було б приємно і скатертину красиву отримати, і посуд, і якісь килимки-щіточки-інструменти для кухні: самій грошей жалко, а дрібноти такої мільйон, можна назбирати і під колір, і під уподобання (наприклад, для випічки набір). це не для ’рутини’ подарунок, а саме для душі 2. Я не випивоха, але мені завжди доречні набори з королівства сиру (вино-сир-закуски смачні) - у крайньому випадку можна пригостити гостей, не пропаде подарунок. 3. книги - люблю читати і часто в голос кажу, щоб хотіла прочитати наступне (у книжкових магазинах теж є подарункові сертифікати). 4. якщо є дача - завжди можна подарувати якісь дрібниці (пледи, інтер´єрні штуки тощо). 5. сертифікати подарункові - лише ті, чим людина користується. наприклад, я купую майже всі креми для догляду й інші товари на одному сайті, цей інтернет-магазин має сертифікати - їм би я щиро зраділа, бо купую там щось кожні 2-3 місяці точно, це було б дуже доречно. сертифікати на масажі, салони тощо - тільки ті, якими людина користується. в мене пропали безліч сертифікатів на масажі, тому що мені важливо і де це, і хто це. 6. не купувала б ’враження’ - тут рідко хто вгадує, і, як правило, купує на свій смак.
взагалі, є універсальний рецепт: будьте уважні до дрібниць. як правило, людина при кожній зустрічі щось про себе говорить, реагує на подарунки іншим, часто в магазині щось роздивляється і не купує - фотографуйте, записуйте або одразу купуйте)))
Улучшанский-Ухудшанский• 28 декабря 2020
Подаруйте золото
Обращеница• 28 декабря 2020
Ответ дляРедисочка
А у него нет срока , у сертификата, до какого его можно использовать? Не вижу проблемы вообще, у меня год не лежал бы. Что-то из косметики - помаду, тушь, тени... гели для душа. Масочки, патчи. Парфюм - да, надо доплачивать, но разве плохая скидка в 1 тыс. Грн?
Редисочка• 28 декабря 2020
Ответ дляОбращеница
срока нет. в общем-то, проблемы особо нет. я редко бываю в этом магазине, поэтому выбрать покупку мне было сложно там. купить что-то, что не очень хочется чтобы потратить сертификат - ну такое. балованная, да. я не писала, что это проблема или беда.

конкретно я - уже сорокалетняя мадам, и мне такой подарок не подошел. я предпочитаю и уход, и косметику покупать в других местах, ценовая категория тоже выше 1 тыс. к примеру, на уход стоимостью 3-4 тыс грн в брокарде была скидка, т.е. сертификатом воспользоваться я не могла. в то же время, на нескидочный уход у других сейчас есть скидки до минус 40%, мне сертификат на 1тыс разницу не перекроет в цене). может кому-то эта информация поможет в выборе).
Обращеница• 28 декабря 2020
Жаль, что пропадает сертификат Ваш))) дочка есть ? Может ей отдайте? Или можно посмотреть на сайте дома, что там есть и выбрать спокойно, если Вы в магазин не любите ходить. На сайте можно этот сертификат активировать?
У меня три дочки, точно нашлось бы на что потратить пусть даже на мелочь какую-то. Младшей 10, любит всякие бальзамчики для губ и гели для душа с разными ароматами
Редисочка• 30 декабря 2020
Ответ дляОбращеница
конечно, я придумаю, что сделать. дочь есть, ей 12 и она, конечно же, поможет))). через сайт отоварить сертификат нельзя - ну или сказали так).

я описала свой опыт только;-).