Хранительница чешки• 31 декабря 2020

Хвастаемся новогодними столами?

У нас ещё картошка варится, сыр, колбаса за кадром не помещается, икра, штоллен и Монастырская изба
С наступающим Новым 2021 годом!
Здесь на минутку• 02 января 2021
Ответ дляДона Ко Ко
А де листя взяли в таку пору?
Сациви не доводилося пробувати ще
Або сам збираєшь молоде листя і солиш, або купуєте в спец.магазині в ваккумі, або в банках консервоване. Але краще самому зібрати в сезон і засолити, тоді долма буде ніжна. Бо те листя що продають часто старе і велике :( треба вміти вибрати, а то складно.

Дона Ко Ко• 02 января 2021
Ответ дляЗдесь на минутку
А якщо засолити,то перед вживанням його вимочувати чи просто сполоснути від солі?
Скомуниздила• 03 января 2021
Ответ дляЦиля Шниперсон
Спасибо)) только фея наша не правильная,она загадывает желания,а мы исполняем😅
Так правильно,маленькие феечки загадывают желания,а когда подрастут то возможно будут исполнять желания. Красотулька .
Здесь на минутку• 03 января 2021
Ответ дляДона Ко Ко
Солити листя - залити розчином солі. При готуванні просто промити листя і варити (але розраховуйте що в фарш та розчин для варки треба додати меньше солі)
Дона Ко Ко• 03 января 2021
Ответ дляЗдесь на минутку
Дуже вам дякую!!