Бриджит_Фрикандо• 01 января 2021

Помогите выбрать робот пылесос из сравнения

Девочки , посоветуйте ! Я так поняла , что тот , который дешевле , лучше ?
я Кукарача• 01 января 2021
Мало даних для порівняння. Я так по фото бачу, що дорожчий має лідар - ту башеньку зверху і зчитує територію лазером, а той дешевший мабуть камерами.
Якщо у вас звичайна квартира, то і не великого об’єму води буде достатньо, і заряду акумулятора. Без лідара вони в основному нижчі, і під нижчі об’єкти заходять.

автор Бриджит_Фрикандо • 01 января 2021
Ответ дляя Кукарача
Ой , я даже и не знала о лідар ,
У нас дом 140 кв м , какой же взять ?
я Кукарача• 01 января 2021
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ой , я даже и не знала о лідар ,
У нас дом 140 кв м , какой же взять ?
В мене квартира 120 метрів, дво-поверхова, всюди пороги. То я собі взяла xiaomi roborock s 5 max за 12000. Якби не треба було малювати багато різних кімнат, взяла би дешевший. Чесно не особливо розумію чим той лідар аж такий кращий.
В мене ще мінус, що з іншого поверху чи іншої кімнати він не може самостійно повернутись на підзарядку.
я Кукарача• 01 января 2021
Ну і мій має функцію, щоб по сходах вниз не злетіти.
Лорка-хлорка• 01 января 2021
Ответ дляя Кукарача
Подскажите, вы пишите, что из другой комнаты он сам не возвращается на зарядку. Вы его носите?
автор Бриджит_Фрикандо • 01 января 2021
Ответ дляя Кукарача
Подскажите пожалуйста, для дома 140 кв подойдет данная модель , пол ровный , плитка , мебели мало , есть два кота )))
https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/roboti_pilesosi...
Топтунша• 01 января 2021
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ой , я даже и не знала о лідар ,
У нас дом 140 кв м , какой же взять ?
Я не могу сравнить,так как у меня только белый ксяоми ми робот вакуум . Напишу про него. Не теряется,всегда возвращается на зарядку. У меня дом без порогов. На невысокие порожки или возвышенности он зашагивает. Убирает хорошо, ничего не пропускает. Видит пропасть и туда не едет(у меня это шкаф,запускаю наверх периодически, сама не достаю,чтобы там пыль собрать).
я Кукарача• 02 января 2021
Ответ дляЛорка-хлорка
Мені через аплікуху приходить повідомлення, що він прибрав і станцію не знайшов. Тоді іду і переношу його на зарядку
я Кукарача• 02 января 2021
Ответ дляБриджит_Фрикандо
В мене пилозбірник з hepa фільтром, як то з аквафільтром не знаю той об´єм оцінити. Мало б підійти по характеристиках. В мене три коти, то набивається повний пилозбірних шерсті швидше, ніж він цілу квартиру прибере.
Пошукайте огляди і порівняння моделей на ютубі. Я так робила. Хоч побачите який він в дії.
Для квартир, де багато постору і є тварини - роботи - великі помічники.

автор Бриджит_Фрикандо • 02 января 2021
Ответ дляя Кукарача
Спасибо !!!!!!!!!