ПочтальЁнша• 02 января 2021

Висказати знайомим чи промовчати?

Чудово розумію що ситуація глупа і , напевно смішна, але.....
Моя подруга запросила мене з чоловіком святкувати НР у спільних знайомих, стіорили групу у вайбері де домовились хто що готує, що купуєм і тд.
Я вибрала шашлик, поїхала на ринок, купила м‘ясо, чоловік замаринував, шашлик вийшов нереально смачний ( чоловік довго працював сушефом в м‘ясному ресторані).
Шашлик ми привезли у пластмасовому відрі , спеціально його купила, виглядає як контейнер, але з ручкою.
Сьогодні взнаю що господиня висміяла моє м‘ясо, мол шашлик був такий смачний бо я його в магазині купила ( судячи по контейнеру), мол для чого брехати і робити зі всіх дураків.
Чесно, от пишу і розумію що це все брєд, але мені обідно.
Промовчати чи сказати щось?
Вот Она Я• 02 января 2021
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Залежить від того, як це сказати і яким тоном.
А що би Ви сказали в даному випадку на місці Автора?
Слухи-руки не распускаю• 02 января 2021
Ответ дляГубки-уточкой
Стряпня - это нормальное литературное слово. Если вы плохо знаете русский язык, то сначала загуглите значение, а потом только возмущайтесь.

По теме: мне тоже было бы неприятно. Я бы написала, наверное.... хотя отнршения после этого и были бы испорчены.
Можливо, слово ’стряпня’ в російській і літературне, але я його застосовую як синонім слова ’хрючево’. І для мене було би образливо, якби хтось так назвав мою страву.
Мишка-шалунишка• 02 января 2021
Слухайте, автор, ну ви ж самі все розумієте.
Друзі близькі?
Забийте, ну от реально! Будете реагувати на коментарі всяких дурнів? Вони спитали чи ви купили, ви відповіли, все, далі то не ваше. Ви не можете бігати і виправдовуватися перед тараканами інших.
З новим роком! І не переймайтеся через недальокіх
Не любовница• 02 января 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Від подруги, ну видумує вона навряд.
Вони ще на святкуванні перепитувала чи купили і дуже дивувались такому контейнеру, хоча вони в любому господарському магазині продаються🤷‍♀️
не каждый готов потратить на контейнер деньги,вот она вам и не поверила,моя кума пакетики стирает и с ними ходит,банки с консервацией крышками одними и теми же 2 года крутит(ржавыми),вот и удивились,автор не переживайте,люди по себе судят..Она вправе иметь свое мнение
Тантрический кекс• 02 января 2021
Прийшла до нас свекруха на Новий рік, ми були голодні, в 19 сіли повечеряти, вона каже - ні, я поїла вже з подругою рано сідати за стіл. Поки ми їли, розказувала як вона йшла, і їй на поверсі пахло картоплею тушеною, а у нас нема на столі картоплі, і у Толіка того - вона бачила що смачний олівє був, так і зустріли Новий рік - все не те, і все у нас було не так смачно, як вона бачила у інших.
Нетутешня• 02 января 2021
Я бы просто в этом чате написала следующее: девочки, кто интересовался контейнером, их можно купить там-то и там-то, маринад мой муж делал из того-то и того-то. Всё. И нос утерли, и сплетни остановили.
Слухи-руки не распускаю• 02 января 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Я покупала яблочко, всегда из него вкусный шашлык хоья я лично свинину не люблю, мой самый любимый из вырезки телячей.
Маринуем: соль, перец, имбирь, лук, чили, все натирает муж на терке, иногда дает магги, иногда соевый
А імбир, чилі свіжі чи у вигляді приправ?(порошок)
автор ПочтальЁнша • 02 января 2021
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Свіжі
Чукча Мукча• 02 января 2021
Ответ дляВишнёвая Леди
У автора муж су шеф....
И? стряпней не занимается?
Угги_в_горошек• 02 января 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Не знаю, теж питання. Типу що всі готували, а я така сяка, навіть не парилась
Ну так пусть бы не ели
Слухи-руки не распускаю• 02 января 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Вы странная?
Я не ожидала ничего, или у вас две крайности?
В нормальних компаніях це нормально, коли хвалять страви один одного - господині приємно і мотивує радувати смачними стравами в майбутньому. Зазвичай при розподілі страв на 1 господиню виходить їх декілька і навіть, якщо одна не вдала, то інша смачна. І я вважаю варто це відзначити і похвалити.
У нас прийнято.
Лапка• 02 января 2021
Ответ дляВот Она Я
Не знаю, у нас компанія невелика, але такої ситуації не можу собі навіть уявити.

А подруга могла б захистити перед знайомою Автора. Вона точно знає, що чоловік Автора сам уміє готувати шашлик.
Подруга наверное и сама перетирала автору косточки
Klodia• 02 января 2021
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Блин, да какая разница купили или замариновали сами?!
Скажите, зачем негатив в себе держать?
Вот именно. В чем великая ’мудрость’ промолчать, когда тебя высмеяли и оговорили? Скажите прямо-мол, слышала, ты, Наташа, рассказывала, что шашлык мы купили... Заодно по реакции и поймете, с кем дело имеете.
Бегущаяпо• 02 января 2021
Приходите к ней (нужно видеть лицо, по телефону не подойдёт) и говорите все, что думаете по этому поводу.
автор ПочтальЁнша • 02 января 2021
Ответ дляБегущаяпо
Та ні, я не поїду до них
Бегущаяпо• 02 января 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Та ні, я не поїду до них
Ну тогда проглотите это и живите дальше, к чему эти разговоры
Леннон_Жив!• 02 января 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Да і ще дивно замариноване, з оцтом якимось чи що...
Автор, а как вы мариновали, расскажите, люблю шашлык
Леннон_Жив!• 02 января 2021
Ответ дляПочтальЁнша
И лук натирает?
автор ПочтальЁнша • 02 января 2021
Ответ дляЛеннон_Жив!
И лук натирает?
Да
Слухи-руки не распускаю• 02 января 2021
Ответ дляВот Она Я
Не знаю, варіантів багато. Наприклад, можна написати в спільній групі щось на кшталт: Чула, наше відерце з під шашликів декому спокою не дає. Здаю паролі-явки, де купити: (адреса магазину).

1. Ні для кого не образливо, бо з гумором.
2. Мінімум тексту і без виправдовувань.
3. Відкрито, щоб всі зрозуміли, ху із ху.
4. А от писати їм рецепт маринаду в такому випадку багато честі - нехай купують в магазині:)
Сиреневенькая• 02 января 2021
Ответ дляПочтальЁнша
відповісти, в якому магазині такий смачний шашлик можна купити, не підскажите, пані Олю, щоб наступного разу не мудохатися півдня з каструлями
Слухи-руки не распускаю• 02 января 2021
Ответ дляТантрический кекс
’Приємна’ жіночка ваша свекруня:)
А в сусіда і довший, і товщий, і трава зеленіша:)))
ПП-шница• 02 января 2021
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Слово ’волшебные’ нынче в тренде? Но в данной ситуации оно несовсем в тему, больше подойдёт при.....ные
за волшебных не банят, может, дело в этом?:)
миссАрфография• 02 января 2021
Ой-майо, оце у людей проблеми, виправдовуватися перед кимось за свій шашлик. Нехай це будуть ваші найнеприємніші події за весь новий рік:) А взагалі, якесь хуторське мислення, ой що ж люди скажуть, ой вони мене вважають поганою господинею:)
автор ПочтальЁнша • 02 января 2021
Ответ длямиссАрфография
Ви хоч як вигадуєте собі те чого немає то не обзивайтесь🤦🏼‍♀️
Санта Барбара• 02 января 2021
Ответ дляВалькірія
це наче як жити на війні
Не). Это как общаться на советчице. Не намного страшнее )) просто не давать себя в обиду.
Вот Она Я• 02 января 2021
Ответ дляСлухи-руки не распускаю

2. Мінімум тексту і без виправдовувань.
Так вони скажуть: ну, добре, відерце купили, а шашлик - теж купили.
І коли Ви ув´язуєтеся в гру ’хтось щось комусь сказав, а я почула’, то Ви вже теж пліткуєте, адже на власні вуха Ви цього не чули.
Я Главная• 02 января 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Автор, дело не в шашлыке, просто вы там не были желаниями гостями, увы. К вам бы в любом случае придрались, поэтому делайте выводы да и все. Понимаю, что неприятно, но уже как есть.
Слухи-руки не распускаю• 02 января 2021
Ответ дляВот Она Я
Хто вже що скаже - все рівно. Головне, всі все зрозуміли.

Крім того, автор писала, що на самому святкуванні вони дуже цікавились контейнером і питали, чи автор купила шашлик. Так що ніяких пліток:)
Вот Она Я• 02 января 2021
Ответ дляСлухи-руки не распускаю

Та ні. Це не так працює. На святкуванні гості спитали, чи куплений шашлик. Автор відповіла, що ні. Тут закрито питання. Тепер вона отримує інформацію, що вони не повірили, назвали її брехухою. Але в очі цього не казали, тож писати тепер, що ви ж мене обзиваєте, не посилаючись, звідки їй стало це відомо, - переказ з чужих слів, плітка.