Кредитная• 12 декабря 2013
Чим можна доїхати з Братіслави, Відня до Києва?????
Дівчаточка, допоможіть!!! Ще 11.12.13 чоловік повинен вилетіти з Братіслави до Киева літаком авіакомпанії Аеронікс. Рейс відмінили(((, перенесли на 13.12.13. тільки що прислали знову листа на почту, що рейс відмінили. Чим можна доїхати до дому??? Реально чоловік знаходиться в Відневі. Тобто сусідні країни це Чехія, Словакія і сам Відень= можна поїхати потягом туди і звідти до дому, але чим??? Підскажіть!!!!
Кредитная
• 12 декабря 2013
Ответ дляmesita
я думаю автобусом, я ехала из Варшавы с автостанции
Вашава далекувато
Кредитная
• 12 декабря 2013
Ответ дляSofiа
наверно легче всего добраться до Варшавы, с Варшави до Львова и потом уже до Киева
Так як зараз всі на майдан рушают, думаю квитів на потяг неиає
Кредитная
• 12 декабря 2013
Ответ дляNjusha11
Е ПОЇЗД ПРАГА-МОСКВА ЧЕРЕЗ ЧОП-ЛЬВІВ-КИЇВ
дякую
Аноним_586• 13 декабря 2013
Из Вены поездом до Будапешта , в пути ок. 3 часов. А из Будапешта Самолетом в Киев....ну если Вам в Киев:)