графиняВишенка• 12 января 2021

Дєнєжна професія?

Дівчатка,ви все знаєте!
Підскажіть,будь ласка,хто в темі.
Доця хоче визначитися із майбутньою професією,щоб завгодя починати готуватися до вступу.
Вона дуже творча,любить малювати,ще вміє малювати на графічному планшеті,вміє монтувати відео,сама створювала аніме роліки і навіть викладала їх на ютубі,набрала органічним способом біля 10 к підписників.Вміє робити сайт-лендінг на площадці типу Тільда.
13 років.
Яку професію їй порадити,щоб була гідна з/п , бажано,щоб вона була із можливістю працювати віддалено ( ми з обласного центру і з роботою в нас не айс).І який навчальний заклад можете порекомендувати.
Будемо дуже вдячні!!
Krupko Paulina• 13 января 2021
Если с математикой на ты, то на бухгалтера идите, это всегда будет востребовано, можно типо колледжа выбрать что то .

RioRio• 13 января 2021
Ответ дляKrupko Paulina
Не обязательно мордоваться и учиться 2 года в колледже, есть курсы бухгалтерского учета вроде Практикум https://www.praktikum.com.ua/raspisanie.html , закончила их три года назад, подача понятная не на совковый манер, всё понятно и доступно преподы объясняют, думала что не осилю, но ничего)), год поработать успела, потом в декрет ушла, нравиться, главное азы ухватить и попрактиковаться.