ДА да да• 12 января 2021

Ви не платили ЄСВ за квітень- травень 2020?

А я заплатила. Як думаєте, повернуть?

Чи доженуть і ще раз повернуть?
Мечты сбываются• 12 января 2021
вы правильно декларацию заполните и будет переплата.

автор ДА да да • 12 января 2021
Ответ дляМечты сбываются
Оставити пусті місця за квітень - травень?
Купи слона• 12 января 2021
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1055469.html... звіт з есв приклдад заповнення
автор ДА да да • 12 января 2021
Ответ дляКупи слона
Та я це читала і побачила, що там порожньо, але ж я заплатила.
Купи слона• 12 января 2021
Ответ дляДА да да
буде переплата, не заплатите потім за 1 квартал 2021р.
Мечты сбываются• 12 января 2021
Ответ дляКупи слона
да невжэ......
неДодекаэдр• 12 января 2021
Мы с мужем платили, и в отчёте по есв эти платежи будем указывать. Это ваш стаж нет есв, нет этих месяцев в стаже.

Мечты сбываются• 12 января 2021
Ответ длянеДодекаэдр
неДодекаэдр• 12 января 2021
Ответ дляМечты сбываются
Чем вызваны ваши эмоции?
Купи слона• 12 января 2021
Ответ длянеДодекаэдр
це є в статті про заповнення звіту есв 2. ФОП відмовляється від звільнення від сплати. Як заповнити форму № Д5?

Відверто кажучи, дивне бажання. Адже звільнені періоди включаються до пенсійного страхового стажу і вважається, що страхові внески були сплачені в мінімальному розмірі для кожного з таких періодів.

Мабуть, у вас є бажання сплачувати ЄСВ у сумі більшій, ніж мінімальна, з розрахунку на подальші пенсійні преференції або ви просто не довіряєте державі. У такому разі заповнюйте форму № Д5 у звичайному порядку, тобто так, ніби ніякого звільнення не було.
автор ДА да да • 12 января 2021
Ответ дляКупи слона

Питання не по темі: А ви довіряєте державі?
Купи слона• 12 января 2021
Ответ дляДА да да
довіра державі, але звільнення від есв за квітень-травень офіційне. Це відобразится в звіті
Про сплату ЕСВ та пенсію є своя думка, державою робится все щоб її не платить зовсім або мінімалька(якщо і внески мінімальні то це закономірно), збільшують песійний вік, вимоги до кількості років стажу та інше
неДодекаэдр• 12 января 2021
Ответ дляКупи слона

Не думаю, что через 20 + лет кто-то вспомнит, что был карантин и т.д., и не думаю, что неоплаченнве месяцы войдут в стаж.
неДодекаэдр• 12 января 2021
Ответ дляКупи слона
Звільнення - это просто отсутствие штрафов в случае неуплаты. Официальной информации о том, что неоплаченные месяцы включаются в стаж, я не встречала.
Купи слона• 12 января 2021
Ответ длянеДодекаэдр
через 20 лет и пенсии может и не быть пс можно потом докупить стаж если у вас есть желание
Nikosbud• 12 января 2021
Там еще и березень входит.
неДодекаэдр• 12 января 2021
Ответ дляКупи слона
Какой смысл докупать потом, если я могу заплатить за эти месяцы сейчас?
Купи слона• 12 января 2021
Ответ длянеДодекаэдр
ЗАКОН «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», Закон України від 17.03.2020 № 533-IX
3. Розділ XV ’Прикінцеві положення’ Закону України ’Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування’ (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., №№ 49-51, ст. 376 із наступними змінами) доповнити пунктом 14-5 такого змісту:

’14-5. Для осіб, зазначених у пунктах 2, 3, 13 частини першої статті 11 цього Закону, які не сплачували страхові внески за періоди з 1 по 31 березня та з 1 по 30 квітня 2020 року на підставі пункту 9-10 розділу VIII ’Прикінцеві та перехідні положення’ Закону України ’Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування’, такі періоди включаються до страхового стажу та вважається, що страхові суми було сплачено у розмірі мінімального страхового внеску, визначеного законодавством для кожного з таких періодів’.
Купи слона• 12 января 2021
Ответ длянеДодекаэдр
а зачем платить сейчас если есть освобождение от уплаты??? и считается мин страх взносом

Купи слона• 12 января 2021
Ответ длянеДодекаэдр
для получения мин пенсии лет 20 назад нужен был стаж 20лет до 2028г собираются поднять до 35 лет и пенс возраст увеличился с 55 до 60 лет и...
размахер• 12 января 2021
ДЕВОЧКИ, так что делать с отчётом? Оставить пустыми графы март, апрель, май и тогда эта сумма пойдет в счёт первого квартала 2021?
автор ДА да да • 12 января 2021
Ответ дляразмахер
Ну так, але буде недоплата трохи, бо за наступний рік єсв вже 1200
размахер• 12 января 2021
Ответ дляДА да да
Спасибо, да о доплате тоже подумала. Были сомнения по поводу отчёта и переплаты. Спасибо, что ответили.
неДодекаэдр• 12 января 2021
Ответ дляКупи слона
И что?
Зажуженная Жужжа• 12 января 2021
Почитаю
Зажуженная Жужжа• 12 января 2021
Я уплачивала, и в отчёте это отобразила
автор ДА да да • 12 января 2021
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я уплачивала, и в отчёте это отобразила
Може, можна ще якийсь уточнюючий звіт зробити?
Тоскующая• 13 января 2021
Время ещё есть исправить. Подаете новый звитный с новыми данными и последний поданый отчёт считается действительным.