Козяка-маляка• 12 января 2021
Жіноча консультація
Доброго вечора,дівчатка.Скажіть будь ласка,потрібно потрапити на огляд до гінеколога Готової,вона приймає на Х.Ш,чи на Вербицького?
Козяка-маляка
• 12 января 2021
Ответ дляПупс
Посмотрите в Хелси
В хелсі пише Х.Ш.,а телефон вказаний на Вербицького
Козяка-маляка
• 12 января 2021
Ответ дляПупс
Вы точно фамилию не перепутали? Такой нет в Дарницком районе. Есть Глотова
Так, Глотова.Дякую
Козяка-маляка
• 12 января 2021
Ответ дляПупс
Де Готова приймає,скажіть,будь ласка.
Козяка-маляка
• 12 января 2021
Ответ дляПупс
Дякую,я тут дивилася,насторожує,що тут номер телефону поліклініки Вербицького
Козяка-маляка
• 12 января 2021
Ответ дляПупс
Она на З.ш. принимает, Каб. 201
Дякую,Х.Ш. це зорієнтуйте де її там шукати.Дякую щиро.
Козяка-маляка
• 12 января 2021
Ответ дляПупс
Она на З.ш. принимает, Каб. 201
Як вона як лікар,мені порадили її,я її не знаю.
Пупс• 12 января 2021
Ответ дляКозяка-маляка
Это взрослая поликлиника. Есть ещё женская консультация с арке по правой стороне , напротив дверей в детскую поликлинику. Но Вам не туда. Дальше бело-серое здание в 9-ть этажей по левой стороне, Вам туда. Я ее не знаю. Я хожу в ЖК.