Ленне-Рейма• 13 января 2021
Заблокувати покупця на ОЛХ
Якийсь неадекват попався. Річ я віддавала безкоштовно, він образився, що не йому... Якщо я заблокую його, він не зможе ніколи бачити мої оголошення, чи просто писати в цій переписці, хто знає? Ще відгук зараз напише негативний...
Ленне-Рейма
• 13 января 2021
Ответ дляБоХатая
Вы не будете получать те сообщения, что он написал
В мене є інші оголошення. Він там не зможе написати мені?
БоХатая• 14 января 2021
Ответ дляЛенне-Рейма
Вам не будут от него вообще приходить сообщения
Но отзыв он написать сможет
Скомуниздила• 14 января 2021
как это сделать? раньше была кнопка заблокировать, сейчас не вижу такой
Ленне-Рейма
• 14 января 2021
Ответ дляСкомуниздила
Я з телефону, в переписці зверху три крапки, там є заблокувати.
Скомуниздила• 14 января 2021
Ответ дляЛенне-Рейма