пьЯНА• 18 января 2021

А,що грипу вже не існує ?

Таке враження,що окрім корони більше люди нічим не хворіють.А де подівся грип,простуда і банальне вірусне захворювання?Сусід захворів корона,ну пропав нюх два дні ломки,в принципі як раніше називався грип-тепер,корона.
В мене наприклад 4 роки тому померло дві знайомих людини від пневмонії.За минулий рік всі хворіють короною ті хто раніше хворіли грипом.Зараз,що те,що раніше було респіраторне-корона?
Петросянша• 18 января 2021
И туберкулёза, и ВИЧ, и гепатитов.
Как ветхозаветные старцы жили бы, если бы не Ковид
Кусочек Сыра• 18 января 2021
В такий мороз.жоден вірус не живе
Так точно!• 18 января 2021
Обоняние при гриппе не пропадает
Хомяк с пастой• 18 января 2021
И корь куда-то подевалась)))
МошеЙница• 18 января 2021
Ответ дляХомяк с пастой
И корь куда-то подевалась)))
Блин, опередили!!!
автор пьЯНА • 18 января 2021
Ответ дляТак точно!
Обоняние при гриппе не пропадает
А при вірусних інфекціях?Ви раніше дуже приділяли увагу коли хворіли,пропадало воно чині?
миссДавеча• 18 января 2021
Ответ дляТак точно!
Обоняние при гриппе не пропадает
У меня при обычном насморке бывает пропадает на несколько дней уже лет 10 как
Точная копия плова• 18 января 2021
такой себе удачный маркетинговый ход фармкорпораций, по впариванию снега эскомосам, и вакцины от ОРВИ
ничего личного, просто бизнес
Так точно!• 18 января 2021
Ответ дляпьЯНА
Ни
Так точно!• 18 января 2021
Ответ дляпьЯНА
Никогда не пропадало, ни у меня ни у знакомых.
Хомяк с пастой• 18 января 2021
Ответ дляМошеЙница
Блин, опередили!!!
Да я уже пару месяцев над этим явлением голову ломаю)))
автор пьЯНА • 18 января 2021
Ответ дляТак точно!
Ни
У мене гайморит пробивали два рази.Про який там нюх йшла мова?А тепер корона-нюх пропав.Коли чую ад смішно.
Так точно!• 18 января 2021
Ответ длямиссДавеча
Я тоже плохо слышу запахи при насморке, но это очень отличается от полного отсутствия обоняния
автор пьЯНА • 18 января 2021
Ответ дляТак точно!
А при гаймориті?Пропадало,чи ви просто не хворіли гайморитом?Коли соплі закладають ніс на тиждень як мінімум?Не пропадав нюх у вас і впших знайомих?Чи то який вірус був без соплів і кашлю і ломок?
Так точно!• 18 января 2021
Ответ дляпьЯНА
Ну посмейтесь. Я тоже смеялась, пока не слегли всем коллективом в 50 человек.
Точная копия плова• 18 января 2021
и принулительная потная тряпочка на морде лица дает отличный результат по расширению клиентской базы
миссДавеча• 18 января 2021
Ответ дляТак точно!
У меня полностью пропадает. Ни запахов не ощущаю, ни вкусов. Вообще.
Так точно!• 18 января 2021
Ответ дляпьЯНА
Гайморитом болею часто.
автор пьЯНА • 18 января 2021
Ответ дляТак точно!
Прямо весь колектив з 50 чоловік зліг?Он поряд дві родини чоловік хворіє вся сім’я з дітьми і бабусями ні.Що у вас за колектив в підвалі працюєте і сонця не бачите?
Сам себе Петросян• 18 января 2021
Последние данные

Кількість померлих за окремими причинами смерті у січні-жовтні 2020 року

грип і пневмонія 6818
COVID-19, вірус ідентифікований 7954
COVID-19, вірус неідентифікований 396 COVID-19
Так точно!• 18 января 2021
Ответ дляпьЯНА
Прямо весь коллектив, в течение трех дней. А при чем здесь подвал и солнце?
автор пьЯНА • 18 января 2021
Ответ длямиссДавеча
І,що так це страшно,чим ломки,і наш вірус який із соплями і кашлем,температурою під 40 і ломками?
Пишу_граммотно!• 18 января 2021
Так выгодно в сезон простуд все на корону спыхивать, ещё и летом говорили что этой зимой будет 2 волна, очень выгодно подтасовать все простуды под корону
автор пьЯНА • 18 января 2021
Ответ дляТак точно!
Тому,що імунітет не може бути в 50 чоловік таким слабким.У вас,всі 50 чоловік злягло.
автор пьЯНА • 18 января 2021
Ответ дляСам себе Петросян
Последние данные

грип і пневмонія 6818
COVID-19, вірус ідентифікований 7954
З від кіля такі дані?Статистика і такі дані,не зрозуміло з відкіля беруться.Покажіть мені того хто біжить робити ці дані.
Сам себе Петросян• 18 января 2021
Ответ дляпьЯНА
Оф. данные

http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2020/ds...
Пишу_граммотно!• 18 января 2021
Ответ дляТак точно!
Обоняние при гриппе не пропадает
Пропадает, у меня и вкусовые рецепторы не работают
Менее Более• 18 января 2021
Ответ дляТак точно!
Обоняние при гриппе не пропадает
у меня два года назад при орви обоняние пропало на неделю
тоже корона бьла?
автор пьЯНА • 18 января 2021
Ответ дляМенее Более
тоже корона бьла?
Ви випередили китайців))))
Менее Более• 18 января 2021
Ответ длямиссДавеча
у вас хронический коронавирус))))